Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy be az msnem az msn...

Miért fagy be az msnem az msn discovery programtól?

Figyelt kérdés

Feltelepítem,bejelentkezek működik, nem fagyok be se semmi más.

DE.

Amint ráírok valakire befagy az egész msn és előjön a feladatkezelő hogy program bezárása stb így muszáj volt letörölnöm.Már próbáltam hogy máshonnan töltöm le,felraktam újra de ugyan ez volt a gond vele.


2010. aug. 15. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ütközik az MSN Plus-szal, vagy StuffPlug-bővítménnyel (szintén MSN-hez való) ha az is fel van telepítve... Úgy tudom, ezek közül kettő nem igazán kompatibilis egymással.
2010. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
talán mert az a cucc semmire se jó,hanem egy vírus tanya,csak elhintették 1-2 hülyegyereknek hogy azzal látom ki van rejtve stb stb és pár hülyegyerek be is vette
2010. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Megpróbálom valamelyiket törölni akkor. köszi.:)

De azért más is írhat ha valami mást gondol erről.Lehet végül így is fagyni fog, csak azért.

2010. aug. 15. 11:53
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Az msn discovery szinte majd mindig vírus tanya..
2010. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:/

Akkor hagyom.

Köszi!:)

2010. aug. 15. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer feltettem és nemvolt rajta vírus!

de az egész csak arra jó hogy ha vkivel mondjuk beszélsz akkor eltudod lopni a képét, a nevét és az ő nevébe tudsz írni!

Kb ennyi az egész sztem nemnagyszám!

2010. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ennél azért bőven többet tud! És igen is mutatja, ki van rejtve, legalábbis az utolsó frissítés óta látom! Nekem az a gondom, h nem küld el minden üzenetet, de nem tudom h a discovery miatt van e...
2010. nov. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sziasztok én kipróbáltam és eddig ugy látszik virusmentes.
2011. febr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!