Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Life360 telefonos nyomkövető?

Life360 telefonos nyomkövető?

Figyelt kérdés

Akinek van ilyen programja.. Fel tudom telepíteni úgy a kamasz gyerekem telefonjára, hogy ő ezt ne tudja meg? Küld ugye értesítéseket, de ezt ki lehet kapcsolni nála?

Kimarad suliból, nem mondja meg merre jár, 16 éves. Tudom, elszúrtam de szeretném tudni hova és kihez megy!


2021. jan. 21. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki kicsit is figyel a biztonságra, akkor már feloldani se tudod a képrnyőzárat, nemhogy telepíteni.
2021. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom a kódját, ő maga mondta el
2021. jan. 21. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy észrevegye a programot (valószínűleg látni fogja a listában), saját magadat fogod lebuktatni azzal, amikor olyan dolgot fogsz számonkérni rajta amit máshogy nem tudhattál meg, csak kémprogrammal. Akkor pedig úgyis ki fog törni a botrány, és (még jobban) eltávolodik tőled a gyerek, a dolog pedig fordítva sül el. Ahelyett, hogy normálisan tisztáznátok, hogy mi a helyzet, egymás háta mögötti szervezkedés nélkül.
2021. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"mi a baj gyermekem?" "miért lógsz a suliból?" "nem érzed úgy, hogy el szeretnél mondani valamit, ha nem nekem, keresünk egy szimpatikus gyerekpszichológust"...

Szerintem a kémprogram helyett keress csoportokat, ahol szülők hasonló problémákat vitatnak meg, adnak tanácsokat egymásnak.

2021. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudni fogja, hogy ott van, ki is lőheti az alkalmazást. A google family linken tudnál beállítani mindenféle figyeléseket, de mivel már 16 éves, ez sem fog túl korlátozást engedni, illetve ez sem megy az ő tudta nélkül.


A suliból kimaradásnak 10 igazolatlan után már családi pótlék megvonása lehet a vége...


Ha meg egyébként te fizeted a telefonját, ajánld fel neki, hogy vagy felkerül az app, vagy fizetheti ő. Te pénzed, te szabályod. Az még bőven jogos szülői érdek, hogy járjon iskolába, főleg hogy csak otthon kellene ülnie középiskolásként. De ha úgy gondolja, beszélhet is róla, meg maradhat szépen a gép előtt, és foglalkozhat a kötelezettségeivel is a lógás helyett.

2021. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!