Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 Enterprise van a...

Windows 10 Enterprise van a gépemen , nincs aktiválva ! Létezik valami átmeneti megoldás ? Ideiglenes aktiválás?

Figyelt kérdés

2021. jan. 21. 17:48
 1/7 savanyújóska ***** válasza:
71%
Mihez kellene? Alapvetően aktiválás nélkül is használhatod, annyi, hogy nem érhető el minden beállítás és a jobb alsó sarokban jelzi a vízjel. Torrenten vannak aktivátorok, de ha nem értesz hozzá, könnyen magadra szabadíthatsz valami vírust, és az több kárt okoz, mint hasznot.
2021. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, de szerintem épp elég jó "ideiglenes megoldás", hogy aktiváció nélkül is működik a rendszer. Az a kis vízjel meg tolerálható.

Viszont megbízhatatlan és illegális dolgokra nem hiszem, hogy jó ötlet bárkit is buzdítani, #1...

2021. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindannyian tudjuk hogy nagy hagyománya van Magyarországon a feltört szoftvereknek, ne legyünk álszentek. A lakosság nagy részének akkor van legális Windows a gépén amikor elmegy és megveszi a laptoppal együtt előretelepítve. Ennek ellenére én nem bíztatlak semmilyen aktivátor használatára, mert már kicsit okosabban működnek mint régen. Leegyszerűsítve, nem tesz a gépedre reklámszoftvereket csak kinyit kiskapukat ami elég nagy biztonsági rés. Vegyél egy Home-ot, vagy menj be egy szervizbe hogy telepítsenek neked egy legál Windowst ha nem értesz hozzá.
2021. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 savanyújóska ***** válasza:
57%
Nem is akartam bíztatni, csak jeleztem a lehetőséget, de egyetértek, hogy nem fenntartható, vagy javasolt megoldás, nekem is jogtiszta Windows van már majdnem 2 éve, elnézést, ha nem voltam elég egyértelmű, szóval aktívátorok vannak, de mint említették, nem egy javasolt/támogatott út, húzós ugyan a jogtiszta, de csak egyszer kell kifizetni, és utána tovább lehet vinni másik gépre is akár.
2021. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
1500-3000 forint oem kulcs
2021. jan. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, a fent mutatott módszerrel fél évig aktiválva lesz az op rendszered. (Bármennyiszer aktiválhatod ezzel). A kommentben vannak a kulcsok illetve a parancssorok, akár a Pro-t is használhatod és akkor win10 pro-ra vált.


Lehet itt álszenteskedni, de a magyarok hatalmas nagyrésze nem veszi meg arany áron a microsoft-tól a kulcsokat, hacsak nem laptophoz kapod, ezt fent is leírták. Az általam linkelt módszer pont annyira legális vagy éppen illegális, mint a pár ezer forintos újrahasznált kulcsok is amit "hiteles/megbízható" webshop-ok árulnak, a különbség bármely téren csak annyi, hogy ez ingyenes viszont fél év múlva ismételni kell.

2021. jan. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget !
2021. jan. 22. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!