Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Google Stadia az hasonló,...

A Google Stadia az hasonló, mint a régen használható Onlive?

Figyelt kérdés
Tehát szerver gépről lehet játszani ahogy az Onlive-ban és bármilyen beállítások mellett lehet játszani, ennyi lenne csak?
2021. jan. 25. 16:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valaki ért hozzá leírja mi is ez, hogyan működik mennyibe kerül, hogyan lehet elérni?
2021. jan. 25. 16:37
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az az Onlive, de igen a Google Stadia-ban egy szerver gépről játszassz.

Itt a linkje, itt menden leír: [link]

A működéséről annyit, hogy nem kell hozzá semmi, csak legyen Google Chrome a gépen és ennyi. Beállításokat csak egy kis mértékben lehet állítani: 720p-ről 4K-ra. Tehát összesen 3 lehetőség közűl választhatsz. Természetesen megnövekedett adatforgalommam. Ez azt jelenti, hogy nem érdemes mobilnettel játszani, mivel hamar plussz költség lesz belőle. Az első hónap ingyenes, de a többi hónapra úgy kb. 3300ft-ot kell előfizetni.

Még annyi, hogy kell egy viszonylag jó internet kapcsolat. Van egy hasonló program is aminek Nvidia Geforce Now a neve, viszont itt már le kell tölteni egy programot és kell egy jobbacsak gép hozzá.

2021. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És bármilyen játékot ki lehet próbálni ezen a GeForce Experiene Now-on is, akár online-t is?
2021. jan. 25. 19:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen. Össze kell kapcsolni a Steam-al vagy az Epic Games-al és az ott megvásárolt játékokkal tudsz játzani. Az online játékokat is beleértve.

De amúgy nem Experience Now, hanem csak simán GeForce Now. Itt a linkje ha szükség lenne rá: [link]

2021. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk az a baj a GeForce Now-al, hogy még ez is kiforratlan. Szerettem volna használni de a játék indításánál hibaüzenetet adott ki, hogy a gépem túl gyenge. Viszont a gépem duplán megfelel a követelményeknek de valahogy mégsem ment. Egy csomót lehetőséget kipróbáltam ami helyrehozhatná a dolgot de semmi. Így ott hagytam és a Stadiát válaztottam.
2021. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én azt hittem, hogy nem kell erős gép ennek tehát pont az a léynege, hogy akinek nincs 200 ezres PC-je hanem egy netezős laptopja azon is lehessen játszani, nem?
2021. jan. 25. 19:20
 7/11 anonim ***** válasza:
De. Csak a Now-hoz azért kell egy minimális gépigény. Valamiért nekem nem megy el valamiféle videó kártya probléma miatt.
2021. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Aha. És a Google Stadia-nál az elsó hónapban -ami ingyenes- bármilyen játékkal lehet játszani ingyen?
2021. jan. 25. 19:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen. De csak ami a listán van. De ha mással akarsz játszani, akkor azt meg kell venni. Pl. ha a Cyberpunk 2077-el akarsz játszani előbb meg kell venni. még annyi, hogy mikor ki szeretnéd próbálni a Stadia-t, előbb meg kell adni a bankártya adatokat. Nem fog levonni semmit róla, csak amikor lejár a próbaidőszak.
2021. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Majd egyszer kipróbálom. Köszi, hogy így leírtad részletesen!
2021. jan. 25. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!