Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program amivel...

Létezik olyan program amivel be tudok lépni PC-n keresztül a telefonomba?

Figyelt kérdés

Ha csatlakoztatom a mobilt a gépre, a telefonon egy felbukkanó üzenetnél kell kiválasztani az adatmásolás engedélyezését, de mivel a mobil kijelzője használhatatlan így ezt nem tudom megtenni, a gép meg nem látja a mobilt, csak tölti USB-n keresztül.

Hogyan tudom megoldani így az adatok lementését?

Néztem több programot, de mindegyiknél a mobilon is be kell állítani pár dolgot (fuck logic)...



2021. jan. 28. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azzal mit akarsz mondani, hogy "fuck logic"?
2021. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azt, hogy elvileg ezeknek a progiknak úgy kellett vonla működniük, hogy a telefonon ne kelljen állítani semmit. De egyik sem ilyen...

És mint írtam a kijelző használhatatlan, csak villódzik és szét van törve az egész. Amúgy a mobil működik, csak a kijelző nem ragál szinte semmire.

2021. jan. 28. 21:10
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Egyáltalán nem úgy kellett volna működniük csak te ezt várod el tőlük, tévesen. Az meg, hogy leírod, hogy fuck logic inkább csak szánalmas mivel ha lenne ilyen program amit nem kell a telefonon jóváhagyni akkor azzal mindenféle védelmet meg lehetne kerülni.
2021. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted biztonságtechnikailag mennyire lenne értelme annak, hogy ellopják/megtalálják a mobilod, és mindennemű zárfeloldás nélkül hozzáférhetnek minden adatodhoz, ami a mobilod van?! Na ugye..

Kell egy kijelző neki addig, amíg megcsinálod az adatmentést, vagy ugyanezt elmondod szervizesnek, és megoldja.

2021. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam. Mivel samsung telóm volt és bekapcsolva hagytam rajta a netet, ezért a samsung oldalán elérhető backupos cuccal le tudtam menteni felhőbe mindenem
2021. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De amúgy ha leírod a pontos típusát akkor talán több segítséget kaphatsz
2021. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha létezne olyan program, amivel úgy lehetne belépni a telóra hogy azon semmit sem kell beállítani vagy telepíteni, akkor már nem létezne :)

Mert ez egy orbitális biztonsági lyuk lenne.

Szerintem vidd el szervizbe a telót.

2021. jan. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ismétlem, mielőtt még szervizbe vinnéd, ha samsungod van, akkor megoldható. Segítek, ha kell
2021. jan. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Redmi Note 7

A telefon, de tök mindegy, látom itt csak baszogatni tudják az embert, pedig csak egy rohadt kérdést tettem fel...

Annyi is elég lett volna, hogy "nem lehet ezt megcsinálni" és téma lezárva.

2021. jan. 29. 08:09
 10/11 anonim ***** válasza:
A Xiaomi-nak is van saját mentése, ha az a be volt kapcsolva, még lehet szerencséd. Alapból a Google is szinkronizálja az appokat és a fényképeket is.
2021. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!