Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GTA 5 hol tárolja a mentésit...

A GTA 5 hol tárolja a mentésit, hova tegyem be a netről letöltött mentést hogy működjön?

Figyelt kérdés
A Dokumentumok mappába csinál egy Rockstar Games mappát, abba egy GTA V Mappát De abban csak egy User Music mappa van meg egy XLM kiterjesztésű setting fájl. Amit leszedtem netről abban két fájl van. Egy fájl és egy BAK kiterjesztésű fájl SGTA50015 névvel. De ezeket hiába teszem be ebbe a GTA V mappába nem csinál semmit. Akkor sem ha megcsinálom a játékot az első metési pontig, és akkor sem ha telepítés után egyből beteszem ebbe a mappába. Mit csináljak, hova tegyem hogy működjön?

2021. jan. 30. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
appdata mappában
2021. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felhasználók\ÉN\AppData\Local\Rockstar Games\GTA V mappát találtam de oda is hiába teszem be, nemjó.
2021. jan. 30. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!