Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom, hogy valamit...

Nem tudom, hogy valamit hogyan kell Photoshopban, valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan kell azt megcsinálni, hogy kijelölés után egyből új layerre tesszük a kijelölt dolgot, majd utána mikor visszamegyünk az eredeti layerre, akkor visszahozzuk a kijelölést, és az ott lévő üres helyet az üres hely körül lévő területnek a "belemosásával" kitöltjük?

2021. jan. 30. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Területérzékeny kitöltés
2021. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd légyszi?
2021. jan. 31. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. A Photoshop kitöltés funkcióinak egyike ez.

A kijelőlt terület kitöltéséhez a kőrnyezetében lévő területet figyelembe véve tölti ki.

2021. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És azt a részét a kérdésemnek,hogyan lehet, hogy a kijelölt dolgot új layerre rakni a ctrl+j használata nélkül, mivel az az eredeti képen is meghadja a "kiszedni" kívánt részt, de a ctrl+x majd ctrl+v azért nem lenne jó számomra, mivel kicsinyítené a képet amit kivágnék, így mikor ugyan arra a helyre tenném vissza ahol volt, akkor a háttér ad neki egy körvonalat a kijelölés mentén.
2021. jan. 31. 15:02
 5/8 tabaki ***** válasza:

„a ctrl+x majd ctrl+v ... kicsinyítené a képet amit kivágnék”


???


Ezenkívül miért baj az, ha az eredeti képen is meghagyja, amikor azt a részt majd úgyis kitöltöd a környezettel? Fájdalmasan keveset értek a problémából.

2021. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk jogos, viszont ha a ctrl+j-t használom, akkor nem marad meg a kijelölés, és nem tudom megcsinálni a kitöltést, csak ha újra kijelölöm az a helyet,vagy nem?
2021. febr. 1. 08:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Most értettem meg, mi is a gondod, a kérdésben lévő leírás engem félre vitt.

Kijelölés előtt kapcsold ki az élsimítást, utána jelöld ki, amit kivágnál, majd ez után hozd létre a réteget kivágással.


Egyébként nagyon ritka az, amikor ez szükséges.

Én csak átlátszó tárgyaknál szoktam alkalmazni, ha valami elé teszem. Akkor kijelölöm azt, ami átlátszó, kivágom külön rétegre, és az átlátszóságot módosítom.

2021. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még ezt értelmeznem kell, de az elmondásod alapján vaszleg sikerülni fog.Köszi a segítséget.
2021. febr. 2. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!