Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tudok tenni, ha jogtalanul...

Mit tudok tenni, ha jogtalanul zárolták a Snapchatemet?

Figyelt kérdés
Azt írja véglegesen zárolták, pedig nem csináltam semmit olyat csak egymás után sok embert jelöltem be. Mit tehetnék, hogy esetleg fel tudjam oldani?

2021. jan. 31. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Ha megsértetted a felhasználási feltételeket, akkor nem jogtalan a tiltás. Te magad írod le, hogy visszaéltél egy funkció használatával, tehát jogosan zárolták a fiókot. Megkerülni nem fogod, semmi értelme nem lenne a tiltásoknak, ha a kitiltott személy ezt kedvére felülbírálhatná és onnan folytatná ahol abbahagyta, mert ő úgy döntött, hogy nincs tovább kitiltva.
2021. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az miért szabálysértő, hogy egymás után bejelölök kb. 15 embert?
2021. jan. 31. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
15 miatt biztosan nem tiltottak ki.
2021. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Régen valamiért zárolták, akkor csak 24 órára, most bejelöltem kb. annyi embert és kiírta, hogy véglegesen zárolva van...
2021. jan. 31. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:

"jogtalanul"?


Azt ugye tudod, hogy egy magánkézben lévő alkalmazásról beszélsz? Ha akarja fel is gyújthatja rituális keretek között a kinyomtatott adataidat, téged meg örökre letilt a fenébe.

2021. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!