Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a Fortnite nevű...

Hogy lehet a Fortnite nevű játékot úgy áthelyezni egy másik PC-re hogy ne kelljen újból letölteni?

Figyelt kérdés

A neten találtam leírást hogyan, tehát:

- A fortnite mappát rátenni egy usb-re vagy akárhova csak ne oda ahova installálni fogod az újat.

- Elkezded installálni a fortnite-t, kb 1 százalékig vársz aztán pause és kilépsz az epic launcherből

- a letöltött fortnite mappát bemásolod oda, ahova az installer elkezdte letölteni a fortnite-t

- visszamész az epic kliensbe aztán resume download

- ezután elkezdi verifying files, és ezután jónak kéne lennie


De sajnos NEM jó. Az igaz, hogy elkezdi a verifying-et, de gyors végez is vele, és utánna az elejétől kezdi el megint tölteni.

Egyéb megoldás???



2021. febr. 2. 17:31
 1/1 anonim válasza:
100%

Szerintem egyszerűbb lenne újratelepíteni, mint netes life hackeket keresni, szóval én ezt ajánlom


Nem olyan vészes, pár óra alatt letelepül, plusz a fiókodba is vissza tudsz majd jelentkezni

2021. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!