Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha megveszem az Orange Box-ot...

Ha megveszem az Orange Box-ot boltban, és aktiválom Steam-en, akkor olyan lesz mintha Steam-en vettem volna meg? Tehát onnan is letölthetem akármikor?

Figyelt kérdés
És azt meglehet csinálni, hogy letöltöm egy másik gépre is (tehát 2 gépen lesz) egy játékot, és belehet lépni itt is, meg ott is ? Természetesen nem egyszerre.
2010. aug. 16. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen, mert ha megveszed elvileg megkapod a cédét, azzal felrakod, és a kuclsal amit kaptál aktiválod, utána elméletileg a kucsl használatával le lehet tölteni a játékot
2010. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"És azt meglehet csinálni, hogy letöltöm egy másik gépre is (tehát 2 gépen lesz) egy játékot, és belehet lépni itt is, meg ott is ? Természetesen nem egyszerre."


Szerintem ezt meg lehet csinálni, de ha Steam-em veszed meg, akkor nem lesz telepítőd, mint a CD-s megoldásnál. Igaz, ha CD-sen veszed meg, akkor meg csak ott játszhatsz vele, ahol a CD van, mert az gondolom, kell hozzá. Hmmm, nehéz ügy.

2010. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok különbség van a cédés verzió és a steamen vásárolt között, ha mind1iket a stemre rakja fel, szerintem nem kell hozzá a cd hogy játszhass
2010. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Takysoft ***** válasza:

haveromnak én vettem meg, mert akciós volt pesten boltban.


elküldtem neki a kódot msnen. a CD-k azóta is nálam vannak. sose kellettek.

2010. aug. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, már értem!
2010. aug. 18. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!