Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Műköüdnek azok a programok,...

Műköüdnek azok a programok, amelyek az internet sebességet tudják gyorsítani vagy bármilyen más megoldás, tapasztalatokra lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés
2021. febr. 3. 04:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Van neten 1-2 ilyen program, de nem tudom, hogy 100%-ra működik-e, aki használ vagy használt ilyet ossza meg mit tapasztalt.
2021. febr. 3. 04:46
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, ahogy ramot is le lehet tölteni ha kevés van 🤦‍♀️
2021. febr. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, én is erre gondoltam elsőre, de van olyan program amiért pénzt is kérnek, de ha 100%-ra nem működik akkor miért árulják?!
2021. febr. 3. 04:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert pénzt akarnak. Ha gyorsabb netet akarsz fizess elő gyorsabb netre, ha meg ki akarod szórni a pénzed vegyél inkább egy üveg töményet, azzal jobban jársz.
2021. febr. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2021. febr. 3. 05:21
 6/10 Alex Fly ***** válasza:
Vannak segédprogramok (pl. a CFsoSpeed), amelyek a csomagok prioritásának változtatásával képesek optimalizálni a hálózati forgalmat. Persze csodát ettől sem lehet várni, de az adott sávszélesség jobb kihasználásával a fontosabb feladatok adatforgalmát képes gyorsítani.
2021. febr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azzal konkrétan mit lehet elérni, halottam már a cFosSpeed-ről, de nem tudom használni nameg érdemes-e vele bütykölni?
2021. febr. 3. 07:51
 8/10 anonim ***** válasza:
A pinged lehet kisebb, a sávszélesség fix
2021. febr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"miért árulják?!"

Mert lesz, aki megveszi.

A pénisznövelő krémek sem érnek semmit, mégis hatalmas üzlet van bennük. Mert van, aki szeretné hinni, hogy hatásosak. A hit ereje meg sokszor felülírja a racionalitást. Főleg, hogy az átlagember technikai műveltsége zéróhoz közelít, nemnehéz jópár embert rászedni mondjuk egy internetgyorsítóval.


Amúgy nem teljesen bullshit, hogy némileg lehet gyorsítani az internetkapcsolat érezhető sebességén, de ezektől a megoldásoktól egyrészt csodát nem szabad várni, másrészt meg mindig valamilyen trükközés áll a háttérben, amivel viszont amit egyik téren nyersz, azt máshol elveszíted. Régi trükk, hogy a böngésző minden képet gyorsítótárazzon, és csak bizonyos időközönként töltse be újra. Még anno a betárcsázós net, meg az 512 kilobites ADSL korában, illetve döglassú GPRS mobilnetnél tényleg komolyan lehetett "gyorsítani" ezzel az internetet. Persze, dehogy az internetet gyorsította! Csak némi trükközéssel elérte, hogy kevesebb dolgot kelljen letölteni. Anno a régi (<=12-es) Opera böngészővel egy csomó ilyen trükköt lehetett eszközölni. Illetve talán még most is van az Operának olyan szolgáltatása, ami agyontömöríti az adatfolyamot, és így lassabb kapcsolatnál úgy tűnik, mintha gyorsabb lenne. Persze, fizikailag itt sem lett gyorsabb, csak az adatmennyiség csökkent.

2021. febr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, majd ezt a cFosSpeed-et egyszer kipróbálom, a ping is számít.
2021. febr. 3. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!