Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy válthatók profi Windows...

Hogy válthatók profi Windows felhasználóvá?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy minden létező zig zugát ismerjem minden hibára tudjam a megoldást
2021. febr. 5. 00:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Online kurzusok, videók, érdeklődés. Szerintem próbáld meg konkrét feladatokat megoldani, úgy lehet csak fejlődni. A száraz anyagot olvasgatni.. ezt megunod fél nap után.
2021. febr. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Pl. úgy, hogy csatlakozol a pécsi hackerspace csoportomba, ahol többek között ezzel is foglalkozunk.


Elég kemény átirataink is vannak, a teljes licenszfigyelő kiütésétől kezdve a shell-en át a teljesen átírt logon-management-ig, hogy egy-kettőt megemlítsek.

2021. febr. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
RENGETEG gyakorlással és tájékozódással.
2021. febr. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy mindenre alapból tudod a megoldást. A kulcs az, hogy ha valami gond van, akkor rá tudj keresni és megtaláld rá a választ.
2021. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

10 éves koromtól gyilkolom a Windows-ot, akkoriban Win 95 volt a régi gépemen. Dobálgattam kézzel mindent még a System mappából és és sokszor rendszerhibát kaptam, így jöttem rá melyik fontos-melyik nem. Már ott voltam hogy tömörített mappából másoltam át csak a HDD-re az úgymond "imaget" mert akkoriban klónozó programok nem voltak. 4 perc alatt sikerült így friss Windowsot telepítenem egy 486-tos gépen ami a Pentium 1 elődje. Mostanáig nem gyorsabbak a telepítések mint 4 perc... Lassan ahogy jöttek az új verziók, úgy próbálgattam tovább. Most 34 vagyok, gondolhatod... És sok mindent még mindig nem tudok hogy profinak nevezhessem magam.

Van PC szervizem, de vannak olyan hibák amire nem jövök rá, gyorsabb áttelepíteni mint órákig keresni mikor kitudja mit csináltak vele.

Aztán jött a Linux, Mac... Programozási nyelvek.

2021. szept. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
#5 mind büszkék vagyunk rád és a sufnidra ahol az utcád népének gépeit szereled, de ki kérdezte?
2021. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

ITGuy, tégedet meg ki kért ide ehhez a kérdéshez, hogy kötözködj egy nagyot?

Mi van, fáj, hogy egy -szerinted- frappáns nevét gyors' befoglaltál, amit más még nem foglalt be... Hogy majd te aztán mögmutatod, hogy ki a Nagybetűs IT Guy, aztán..... Rögtön az első 3 talált kérdéshez már előtted válaszoltak?! oszt jól fölbosszantott! Vagy mi??

2021. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
ITGuy, biztos kevesebbet tudsz mint én ;) De így igaz, nem kérdezett senki.
2021. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 *téged

#7 ne magadból indulj ki, beírtam regisztrációkor az első nevet ami eszembe jutott és még nem volt lefoglalva, megmutatni úgy látom nem én akarom, hogy mekkora istencsászár vagyok, hogy képes vagyok windowst telepíteni. Ezt meg nem tudom értelmezni, szedd össze a gondolataidat: "Rögtön az első 3 talált kérdéshez már előtted válaszoltak?!"

#8 én a kérdésre válaszoltam, aztán jöttél egy teljesen irreleváns kommenttel, hogy te vagy a falu rendszergazdája - ami tök jó, biztos iszonyat módon Mátrixban tolod, de kb a kutyát nem érdekli, max a helyi kocsmában kapsz egy ingyen sört. Azt, hogy én mennyit tudok nem ismerheted, csak vakon ideblöffölsz valami hülyeséget, mert valamiért szükségét érzed, hogy többnek érezhesd magad másoknál. Ennek okát nem firtatom, nem is érdekel, gondolom vertek a suliban mert kocka voltál és ezzel próbálsz kétségbeesetten elégtételt nyerni, teljesen mindegy.

2021. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!