Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik rajprogramot ajánljátok...

Melyik rajprogramot ajánljátok legjobban az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Úton van a wacom táblám, így az lenne a kérdésem, hogy melyik rajzprogram a legjobb, melyik éri meg jobban?

Tudom, hogy van köztük fizetős, nem gond, inkább az érdekelne, melyik használata egyszerűbb, érthetőbb, és melyik tud többet az alábbiak közül?

Ha van más program amit ajánlanátok, szívesen olvasnám♥



2021. febr. 5. 14:01
A kérdező szavazást indított:
Krita
Gimp
Photoshop
Paint tool sai
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Paint Tool Sai és FireAlpaca
2021. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Krita szinte használhatatlan, nagyon rosszul kezeli a memóriát, a fájlméreteket, nagyon erős gép kell hozzá, hogy ne fagyjon le állandóan.


A Gimp elmegy, nem használtam sokat, nagyon Paint-es érzése volt.


A Photoshop ugyebár drága, és kezdőként nagyon nehéz boldogulni vele. Sok mindent tud, de nehéz kiigazodni rajta. Első rajzprogramnak nem ajánlom.


Én Paint Tool SAI-t használok, épp eleget tud, kezdőnek főleg, és jól bírja a gép is.

2021. febr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Paint Tool Sai egyszerűbb, könnyű megtanulni, és viszonylag sok mindent tud (ezt ajánlanám kezdésnek). A Photoshop a legprofesszionálisabb, legsokrétűbb, azzal akár animálhatsz is.
2021. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:
50%

"A Gimp elmegy, nem használtam sokat, nagyon Paint-es érzése volt."

Akkor valóban nem használhattad valami sokat...


Javaslat: [link]

2021. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:
16%
Nyugalom, aki engem lepontozott, hamarosan részletesen is kifejti, hogy miért, csak egyelőre nem találja a szavakat...
2021. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!