Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Erre mi a megoldás (blender)?

Erre mi a megoldás (blender)?

Figyelt kérdés
Csináltam egy fát a sapling tree gen funkcióval. A törzs és a levél külön van. Amíg görbe formátumban voltak, addig raktam mindkettőre külön materialt. Utána külön konvertáltam meshé. Ha viszont egyesítem ctrl+J vel, akkor a levél textúrája eltűnik, pontosabban átlátszóvá válik. Mit csináljak? Ha nincs egyesítve, akkor nincs ez a gond, de nekem egyesítve kell.

2021. febr. 5. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz rá a Material slotokra, lehet ott lesz valami kavarodás
2021. febr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csatlakozz Facebookon a Blenderforever.hu csoportba, ott lehet tudnak segíteni:)
2021. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A materialoknál mit nézzek pontosan? Lehet az uv-vel van baj? Mert ha Edit módban kijelölöm az egészet. És úgy egysítem, akkor meg a törzs textúrákat tűnik el a levél meg megmarad.
2021. febr. 6. 14:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy most úgy, hogy a default uvt kitörlöm és újra unwraoelem így már nem tűnik el. De nagyon sok levél van, és mindegyit most meg rá kéne igazítani a képre. De rohadt sok van.
2021. febr. 6. 14:38
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt a K*rva megoldottam. 😎😎


Bocs csak nagyon kezdő vagyok és közbe így bénázok.

2021. febr. 6. 14:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!