Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez miért van így és hogyan...

Ez miért van így és hogyan lehet eltüntetni?...

Figyelt kérdés

Windows loader-el aktiváltam a Windows-t, minden oké lett, de amikor bekapcsolom a laptopot, megjelenik egy ilyen fekete képernyő és felajánlja a két lehetőséget.


[link]



miért jelenik ez meg és miért nem viselkedik úgy, mint az asztali PC, hogy bekapcsolom és egyből bejön a Windows. Ki lehet ezt valahogy kapcsolni?


Előre is köszönöm, ha valaki segít!


2021. febr. 6. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom(nem is akarom tudni) mit használtál, de ez úgy néz ki csinált egy másik booltladert, és ezért indul választóképernyővel.

Én gyalulnám az egész gépet, és kezdeném a telepítést elölről.

2021. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az egyessel, nem tudhatod, hogy mi volt benne. Az alsót kell elindítanod valószínűleg.


Ha aktiválni szeretnéd, akkor futtasd le a következő parancsokat rendszergazdaként CMD-ben, garantáltan nem kapsz be semmilyen vírust.


slmgr /ipk FJ82H-XT6CR-J8D7P-XQJJ2-GPDD4

slmgr /skms kms.digiboy.ir vagy kms.shuax.com

slmgr /ato


Ez Windows 7 Professional-hoz van, itt vannak más KMS Client kulcsok:

- [link]

2021. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok, nem írtam le hogyan tudod eltüntetni.


Start > msconfig > Rendszerindítás > Az időkorlátot tedd át egy másodpercre, így szinte azonnal el fog tűnni és bootolni fog. Fontos, hogy beállítsd azt, hogy melyik rendszert szeretnéd elsődlegesnek, ezt sajnos nem tudom fejből, de magától értendő lesz szerintem.

2021. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már aktiválva van, csak azt nem értem,hogy miért jelenik meg az a fekete képernyő, amin felajánlja, hogy Windows 7, vagy Windows loader
2021. febr. 7. 00:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt, hogy melyik rendszert kell elsődlegesnek, azt a Bios-ban kell? vagy hol?
2021. febr. 7. 00:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Láttam írtál privátban. Igazából betudod állítani a BIOS-ban is, de mint említetted nem vagy egy nagy számítógép guru, és mivel nem tudom milyen lapod van, nehéz lenne elindulni.


Tedd ár három másodpercre az említett értéket, majd kérlek fotózd le az alkalmazást, ahogyan kiírja a rendszereket. Megjelenik mind a kettő, vagy csak az egyik?


A speciális beállításokon belüli opciókat is fotózd le kérlek.


(Lefotózni a képmetszővel tudod:

Start > Képmetző)

2021. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Azt az értéket átállítottam 0 másodpercre és így már egyáltalán nem zavaró. Köszönöm szépen a segítséged!!! Egyébként Asus Eee Pc 1215B
2021. febr. 8. 05:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!