Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem indul a játék?

Mért nem indul a játék?

Figyelt kérdés

Nem indul a Battlefield Heroes játék!Felmentem az oldalukra,regisztráltam (www.battlefield-heroes.com)aktíváltam a regisztrációmat,majd beléptem az oldalon.Utána rámentem arra,hogy "Create a hero",ott meg is csináltam a karakterem,elneveztem.Ott kiad utána egy másik oldalt,ott van,hogy:


Congratulations!

Your Hero has been created.


You can "Create another Hero" or you can "Play Now!"


Rámegyek,hogy "Play Now!"

Kiad egy új oldalt,ahol kéri,hogy telepítsem az ActiveX vezérlőt.Telepítem,majd kiadja a játék telepítését.Majdnem végigmegy a letöltés,mikor kiír valami olyasmit,hogy szeretném-e most indítani a játékot.Rámentem,hogy igen,kiadta az ablakot,egy nagy feketeség volt benne,utána minden eltűnt.Most megpróbáltam újra telepíteni,de már nem engedi telepíteni,hanem telepítés helyett indítani akarja.De ugyanúgy kiadja a játék ablakát,nagy feketeség,utána minden eltűnik...Mellesleg,sehol nem találom a programok között.Kérlek segítsetek!


2010. aug. 16. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy videó kártya hiba lesz. Próbáld meg a kártya illesztőprogramját frissíteni, vagy töröld le az ActiveX vezérlőt.
2010. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!