Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért hagy ki a word egy üres...

Miért hagy ki a word egy üres oldalt?

Figyelt kérdés
Ha simán megnyitom gépen akkor semmi gond, de ha el akarom küldeni házi feladatként, akkor kihagy az elején egy üres oldalt. Ez miért van és hogy lehet megjavítani. És amikor lementem a munkámat valamit kiír, hogy nem lesz használható vagy valami ilyesmi. Előre is köszi.
2021. febr. 9. 11:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ha elküldöm, akkor nem word dokumentumként, hanem valami openoffice writer-nek érzékeli.
2021. febr. 9. 11:28
 2/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg nyomtatni print to pdf-ként és hogy pdfben is annak látja e
2021. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, én voltam a hülye. A mentés másként menünél ki kellett választani a fájl formátumot és most már jó.
2021. febr. 9. 11:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet az a gond, hogy esetleg nem docx (word) formátumban mented.

Itt lehet beállítani.


[link]

2021. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ok, bocs, akkor megtaláltad:)
2021. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Állítsd be alapértelmezettnek a .doc(x) formátumot, akkor nem kell másként mentened:

Eszközök > Beállítások > Opciók > Mentés > Word fájlok mentése másként (legördülő lista) > Word dokumentum (*.docx vagy *.doc) > OK

[link]

2021. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!