Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Openshotban szeretnék segitség...

Openshotban szeretnék segitséget kérni? Sajnos nem tudom a háttérképként beállitott TV-képernyőjére bevinni a cimet,egy animált (jobbról-középre)létrehozott svg fájlt...

Figyelt kérdés
2021. febr. 9. 16:05
 1/3 A kérdező kommentje:
2021. febr. 9. 16:06
 2/3 tabaki ***** válasza:

A saját kezem munkájának linkelésében megnyilvánuló finom unszolást értem, magát a problémát nem (meg azt sem, hogy miért háttérnek raknád be az előtér-képnek valót). Nálam az animált SVG kifogástalanul működik. Ezt vannak hivatva bemutatni a következő link képei, amelyek a jobbról beérkező, középen álló, majd balra távozó feliratot mutatják az OpenShot szerkesztőképernyőjén, illetve renderelt filmkockaként. Eddig nem volt róla szó, de megemlítem, hogy a program nem kezeli az Inkscape SVG-fájljainak minden erényét (például a finom szín- és átlátszóság-átmeneteket), ezért nem biztos, hogy érdemes mindig ehhez a formátumhoz ragaszkodnod. Ha a feliratból PNG-képet exportálsz, és azt használod, sokkal rafináltabb hatásokat érhetsz el – jóllehet, ezt az általad most vélhetőleg megcélzott retró-stílus éppen nem indokolja. Az utolsó képen egy ilyen csicsásabb PNG-felirat látható.

[link]

2021. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod,jogos az emlitésed,a képet te linkelted számomra próbaként,egy retro TV-készülékben szerettem volna elhelyezni a videót,de az általad küldött képben több fantáziát találtam...


Emlitetted, konvertáljam png-képként az svg-fájlt,melyet ki fogok próbálni..


Mégegyszer köszönöm a segitséged!!!

2021. febr. 10. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!