Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Paint tool sai programban ,...

Paint tool sai programban , ha ki szeretnék lépni a programból később még folytathatom a rajzot?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy rajzot, de mára abba szeretném hagyni. El kell mentenem, vagy ha bezárom a programot,megnyitásnál folytathatom?

2021. febr. 10. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Menteni kell. Igazából máshol se arra van az auto revovery, hogy mentés jelyett használd...
2021. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sikerült, köszönöm szépen ❤️
2021. febr. 10. 18:58
 3/5 tabaki ***** válasza:
51%
Én az egészet nem értem, hiszen épeszű emberként amúgy is folyamatosan mented a készülő munkádat. Harminchét mentés után még egy újabb Ctrl+S már ízületi bántalmakat eredményez, hírbe hozza a családot, fölír a rendőr?
2021. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem amiatt kérdeztem, csak féltem, hogy mentés után esetleg már nem szerkeszthető vagy valami, és így kárba megy a három óra munkám. De nagyon szépen köszönöm, hogy ily "kedves" dolgot fűztél hozzá, drága 3-as :))
2021. febr. 10. 19:25
 5/5 tabaki ***** válasza:
100%
Kedves vagy kedvetlen dolog, de az ember mégiscsak azt feltételezné, hogy valaha már használtál számítógépes programokat. És ha valami kóbor áramszünet még nem tanította is meg neked a munka közbeni mentések értékét, mégis logikus gondolatnak látszik, hogy az ember legalább kipróbálja, hogy pontosan mit művelnek ezek a funkciók az új programjában, mielőtt órákat dolgozik vele egyfolytában. A grafikus szoftvereknek azért van más által nem használt, hülye kiterjesztésű saját formátumuk (például .sai, .xcf, .psb, .kra, .ora), hogy ebben tudják mindazt a lehetőséget eltárolni, amire az adott program szerkesztés közben képes. Ha százhetven egymásra tett réteget, görbéből összeügyeskedett lineartot, különleges színmódot, visszavonható effekteket kell megőrizni, akkor azokat. A saját formátumoknak a puszta ötlete is értelmetlen volna, ha mentéskor a fájl szerkeszthetetlenné válna. Azzal az erővel akár azonnal hétköznapi, bárhol használható képként is menthetnék.
2021. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!