Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom újra telepíteni még...

Nem tudom újra telepíteni még 30 nap probára sem a Magic Photo Editor változatait. Miért?

Figyelt kérdés
A 4.5-ös verziója volt 30 napra,s lejárt,úgy voltam vel hogy akkor ujra leszedem ezt vagy másik verziót,de nem lehetséges.Hogy lehetne mégis,mert mindenféle képp,olyan progi kell,amivel a hátteret is tudom változtatni és maszkolni is lehet)))Előre is köszönöm)))
2008. dec. 3. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyes próbaverziók nem engedik ezt meg sajnos.


Tudom ajánlani helyette a Gimpet, több operációs rendszerhez létezik és tudása vetekszik a Photoshopéval, csak ingyenes. Ezen a magyar nyelvű oldalon segítséget is találsz hozzá és le is töltheted innen: [link]

2008. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh )))Köszönöm)))Máris probálom letölteni)))Pusssy
2008. dec. 3. 09:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Van egy kis gáz(((((Nem tudja megjeleníteni az oldalt(((
2008. dec. 3. 09:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én írtam neked ezelőtt.


Nem tudom, mi lehet a gond, nekem most is megnyitja rendesen. Talán időszakos baj volt, esetleg próbáld meg újra. Ha nem jön össze, itt van pár link:


GIMP v2.63 (magyar)

[link]


GIMP Portable 2.6.2 (angol, hordozható)

[link]


Sokminden: [link]


Egy kis kerülővel az eredeti linkem (innen most NE tölts le, ne regisztrálj és ne jelentkezz be, csak a kerülő nélkül, de olvasgatni lehet): [link]


Ha nem boldogulsz mégsem:

gimp letöltés

[link]


gimp (letöltés OR download")

[link]


Sok sikert, jó rajzolgatást, képszerkesztést! :)

2008. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megint én. Egy szuszra valahogy nem megy. :)


A magyar nyelvű verzió letöltése:

[link]

Aztán a keresőbe írd be, hogy GIMP. Nekem 3 találatot ad, ebből 1 Windows-os, 2 Linux

2008. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!


Valaki tudna segíteni?Magic Photo Editort használom és nem találom a teljes verziót, amiket eddig letöltöttem annál meg ugyan azt írja ki ha rákattintok a photo fülre (30-time-trial over!Please register it!)Valaki tudna segíteni ezzel kapcsolatban?Vagy valaki tudna linkelni egy weboldalt, hogy tudjam használni a programot?Előre is köszönöm!

2009. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!