Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrentben amikor le akarok...

Utorrentben amikor le akarok tölteni valamit hozzáadom a torrentet de azt írja ki 0B csatolok is egy képet és minden fáljnál ezt írja ki: mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

[link]


és igen próbáltam már íjabb utorrentel bitorenttel és igazából mindehogy . Más fájl al is próbáltam szóval seedel sincs gond.



2021. febr. 11. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem torrent, hanem magnet link, akkor az nem tartalmazza a torrent adatokat magában, csak hivatkozik rá. Azt majd kapcsolódáskor a seederek adják át, és utána látod a fájlokat, méretüket, stb. Ha van seeder akkor itt a hozzáadás ablakban egy pár másodperc után megjelennek majd az infók. Ha nincs, akkor egyrészt nem jelenik meg az adat, másrészt nem is lesz kitől a tartalmat letölteni.
2021. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a neve microtorrent
2021. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de az ncore-ról is szedtem le. az a kérdésem mi a megoldás?
2021. febr. 11. 13:11
 4/4 A kérdező kommentje:
tehát itt arról van szó hogy van seeder
2021. febr. 11. 13:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!