Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Magix Video Easy nevű programb...

Magix Video Easy nevű programban digitalizálok VHS kazettákat. Az alábbi hiba mitől jelentkezhet időnként?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné, ez a program úgy működik, hogy miután a felvételt leállítottam, be kell töltse a jeleneteket (képkockákat), ezt követően lehet menteni a projektet/exportálni mpeg4-be vagy wmv-be. Elő szokott fordulni, hogy a jelenetek betöltése után sokkal kevesebbet mutat a számláló, és valóban rövidebb is a videó, mint amennyinél megállítottam a felvételt. (A gép memóriája pedig nem is telt be.)


Adapterként Terratec Grabby-t használok, és a szoftverből is az ezzel kompatibilis verzió van fent (Magix Video Easy 5 Terratec Edition).


Összefoglalva: ha felveszek pl. 1 órányi anyagot kazettáról, hogy lehet belőle mondjuk csak fél óra, ha a gépen van még hely, más program nincs megnyitva a felvétel alatt, és azt sem írja ki, hogy leállt a felvétel? (Tehát a kijelzés szerint nincs semmi probléma, számolja az időt is, aztán kevesebbet tölt be.)



2021. febr. 11. 14:54
 1/5 A kérdező kommentje:

A programot és az adapter driverét is többször újratelepítettem, és továbbra is előfordult a hiba. A programnak van 32 és 64 bites verziója is, Win 8-ra és 10-re is. Ezeket is kipróbáltam, és mindegyiknél előfordult a felvétel rövidítése.


A program magától ilyen, vagy valami más zavar bele?

2021. febr. 11. 18:08
 2/5 anonim válasza:
Lehet hogy a videókártya vagy digitalizáló,adásvevő... amivel felveszed hibás vagy a program próbálj másik programmal digitalizálni vagy másik géppel.
2021. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Különböző gépeken is volt próbálva, egyik Win8-as, másik 10-es. Az adapter driver-éből is mindkét gépre a megfelelő verziót tettem, mégis néha (de nem mindig) rövidebbre vette a felvételt. Más program nem szokott megnyitva lenni digitalizálás alatt. A wifit kikapcsolom. A processzor terheltsége sem lehet túl magas.
2021. febr. 16. 13:12
 4/5 anonim válasza:
Akkor az alkalmazás hibás vagy csak próbaverziós.
2021. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem próbaverzió, mivel nem csak egy bizonyos ideig (pl. 1 hét vagy 1 hónap) lehet használni. Az adapterrel kapott telepítő DVD-ről tettem fel. Még 2020 decemberében vásároltam.
2021. febr. 17. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!