Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Qbittorrent-et hogyan kell...

Qbittorrent-et hogyan kell normálisan beállítani?

Figyelt kérdés

Valaki le tudná írni, normálisan, emberi nyelven írni hogy most pontosan mit is kell csinálni??

Csak az időm megy ezzel már napok óta, és az állapot csak rosszabb.

Nekem elegem van abból hogy minden videós és minden oldalon mást mondanak, mutatnak.

Ilyen portnyitás, olyan IP, TCP/UPnP....Mivan????

De most komolyan...


Amióta frissítve lett a torrent, egyszerűen nem akar feltölteni, és már a hajm kitépem emiatt.

Milliónyi oldal és leírás van erről, de senki nem tudja normálisan elmagyarázni hogy mi van??


Már ott tartok hogy fizetnék is érte hogy valaki csinálja már meg, mert én ebből a sok össze-vissza, halandzsázásból semmit nem értek.Főleg hogy mindenki más Routert használ, és így sokkal nehezebb megtalálni ugyanazt a menüt, és ha meg is találom, sokszor nincs is olyan beállítási lehetőség mint amilyet leírnak, vagy mutatnak képen/videón.


Nem hiszem hol hogy ha egy ember pl 90Mb/s- al tud fel tölteni, akkor csak 40kb/s-al tudnak letölteni tőle.


Telecom-os routert használok, és azért lenne fontos hogy jobban tudjak feltölteni mert ncore-t használok.Én is örülök ha talál olyat akitől gyorsan le tudom szedni a dolgokat, és ezt viszonozni akarom.Mint mindig.

De már belefáradtam.Napok óta ezzel szenvedek.Magyar videósok közül is néhányan úgy beszélnek erről, mintha be lennének állva, alig érteni mi bajuk van... :(



2021. febr. 15. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Nyugiii...

2. "Amióta frissítve lett a torrent, egyszerűen nem akar feltölteni"

Egyáltalán van olyan aki letölt? A feltöltés nem tőled és a torrent klienstől függ, hanem attól, hogy: van-e valaki aki eltölt, hányan seedelitek az adott torrentet, a többiekhez viszonyítva milyen neted van.

2021. febr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Próbálok nyugodt maradni, de így kicsit nehéz.

Több Tb-ot visszatöltöttem már, most meg byte-okkal meg kbyte-okkal tudok csak feltölteni?


Vannak letöltők, de alig tudják szedni...

Ezért is idegesít a dolog.Mert tőlem tudnák szedni, ha nem b@sz@kodna...

2021. febr. 15. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Seedben állsz? Igen. Akkor miért idegesít, ha más seedereket részesít előnyben a rendszer?
2021. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ez mit mutat?

IP-t nem kell beírni, a portszámot meg a fogaskerék/kapcsolat fülön látod (port a bejövő kapcsolatokhoz)


azt sem ártana leírnod milyen routered van, ha portforvardolni kell


nem biztos, hogy szedik tőled, ha van több gyorsabb a bolyban

ncore-on a seedidő legyen meg, azt számolja?

2021. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tegnap írtam a Helpdesknek.

Leírtak pár oldal címet, és kaptam pár leírást amiken megint végigmentem és mindent beállítottam.Javított a dolgon.Ha figyelem a feltöltést, most se tölt gyorsabban, de ha pár óra múlva újra megnézem, azért látni hogy tölti vissza. :)

Egyébként azt írták ne aggódjak emiatt, mert így is túl vannak seedelve a torrentek.

Szóval megnyugodtam, főleg miután láttam hogy vannak a torrentek amiket elég szép arányban vissza is tölt.

Úgyhogy most jó. :)


Ezen a címen pedig( [link] leellenőriztem hogy látható vagyok-e, és igen, látható vagyok.


Szóval újra végigmentem minden beállításon, a routerhez nem kellett nyúlnom, és mot már jó.


Köszönöm a segítséget!

2021. febr. 16. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!