Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A kriptóknál ezeket az mh/s...

A kriptóknál ezeket az mh/s eket hogyan kell értelmezni?

Figyelt kérdés
Pl ami 10mh/s el termel az mennyi forintot termel ki? És itt az s az azt jelenti hogy 1 másotperc alatt?
2021. febr. 16. 03:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ne fektess semmibe, ha a négy alapműveleten elvérzel!
2021. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hát addig eszem ágába sincs xD de azért teszek fel kérdéseket mert előbb érteni szeretném hogy utána el döntsem kívánok e ilyesmivel foglalkozni.
2021. febr. 20. 06:25
 13/21 A kérdező kommentje:
Szal nem tanácsokat és utasításokat hanem magyarázatot várok.
2021. febr. 20. 06:29
 14/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy kell hozzá élvezni a matekot.
2021. febr. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát én most ezt a részét inkább meg szenvedem és magamba erőszakolom. xD
2021. febr. 20. 06:31
 16/21 A kérdező kommentje:
Szal le írnád nekem? Légy szíves!
2021. febr. 20. 06:35
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyébként a helyzet az, hogy mi nem értjük, min szenvedsz. Áramszámlán vagy szolgáltatónál nem sikerül megnézni, mennyi egy kilowatt? Forintot nem sikerül dollárra váltani online eszközzel? Leírni egy rubrikába a kapott mennyiséget, az megy? Az általad összeszedett bányászló adatlapjáról a MH/s adatot átmásolni sikerül? Hát a fogyasztást? Watt-wattóra átváltásra google keresés? Rájönni, hogy cos fi a tápod adata, és ott van a típus+datasheet keresés eredményében minden bizonnyal? Esetleg ráébredni, hogy cos fi = 0.8-cal osztva-szorozva teljesen jó az eredmény? Ne tévesszen meg, hogy mindennek saját, külön neve van! Ez matek! Normális tanár elmagyarázza almával, körtével, esetleg kismacskával, hogy megint ugyanazt csinálod, nyilvánvaló egyenes arányosságot megállapítva szorozgatsz, meg ilyenek...
2021. febr. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Na de jó neked! Most meg próbálom össze szedni mind ezt amit le írtál:

Szal mh/s az mi is? Ne várd el hogy rá keressek az nekem most nem megy. Én a kérdésemmel persze gondoltam ara is hogy több legyet ütök egy csapásra és meg tudom ezeket is na lásd milyen energiatakarékos vagyok de persze a matek mellet még a magyar társadalom szadista hajlamaival is meg kell küzdenem ami persze lehet hogy több energiát emészt fel. Hát ilyen az én szerencsém.


Aztán kilowatt ara rá kerestem hogy 35ft.


Forintot dollárba hát még asse tom mennyi dollár. Hogy miylen keretek közt kell értelmezni és hogy mit termel 154el.


Watt-wattóra átváltás ezt most nem értem. Fejsd ki nekem.



Eről a gépről van szó mer ez érdekel:

[link]


Meg ez:

[link]


Na mutass már be ezzel a két géppel egy számítást hogyan lesz pluszos vagy minuszos. Milyen adatokat kell figyelembe venni hogy néz ki matematikailag a behelyettesítés velük a számítás stb.


És egyébként ennyi adatom van amennyi le van írva a gépekhez. Nem meg venni akarom hanem ezeket csak példának választottam ki. És köszi örök hálám de tényleg.

2021. febr. 20. 07:02
 19/21 anonim ***** válasza:

> Ne várd el hogy rá keressek

Legyen úgy.


Keresek én: [link]

A nyúlfarknyi legutolsó bekezdésben lesz a cikk lényege, aminek az adatait ellenőrizve könnyen rájöhetsz, hogy nem aktuális már az se.


Számolgathatsz, igazából leírják mindenhol, de magától értetődő is, hogy mi szorzódik mivel, hogy költséget kapj meg mi mivel, hogy hozamot... Tehát mondjuk 1kW rig 35Ft-ba kerül óránként, akkor az napi 840Ft, havi 25200Ft. 1,5kW meglepő módon másfélszerese, fél kW egészen elrettentő módon fele lesz a 25200Ft-nak mint havi költség. Szinte érzem, ahogy mögém lopózik a matek, hogy jól rám ijesszen.


Azt, hogy melyik kriptó mennyit fizet, milyen hashrate-tel bányászható, milyen járulékos költségek várhatók az áramon kívül, már teljesen más tészta. Táblázatokat kell nézegetned, amit tudsz, ellenőrizz, és végezd el a szorzásokat magadnak, mert esetleg piszkosul megérheti (na jó, valószínűleg nem a ma kriptobányászatában).

2021. febr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

de most ez a hashrate. Ez mi? Az a baj hogy ere mh/s rá se tok keresni mer egy magyar szó nem jön be rá.


Mitom én egy ilyen 154mh/s mennyi bictoin óránként? Vagy ethereumba mérjem?

2021. febr. 20. 09:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!