Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell visszatenni a...

Hogyan kell visszatenni a kimentett levelezést az újra telepített Outlook Expressbe?

Figyelt kérdés
Kimentettem a levelezésemet, kettő identitásom volt. Az újratelepítés után simán bemásoltam az identitiesbe, de nem hozta elő, amikor megnyitottam. Hogy csináljam?
2010. aug. 17. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Importálás, Más programból, OE6, megadod a mappát ahol a kimentett dbx-ek vannak.
2010. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha két identitás volt az már eleve gond, mert az két külön levelezést tartalmaz

visszamásolásnál ne az egész identitás mappát másold vissza, mert nem azt fogja olvasni az Outlook, hanem inditsd el, és létrehoz magának egy identitást, és abba a könyvtárba másold át a fájlokat


remélem érhető

2010. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Magyarán csináljam meg a két fiókot újra, és a megfelelőt a megfelelőbe másoljam, csak a dbx-eket?
2010. aug. 17. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!