Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azt meg lehet oldani a gmailla...

Azt meg lehet oldani a gmaillalnhogy törölje minden elkuldott email csatolmanyat?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Elküldtél sok-sok emailt, és azokhoz csatoltál bizonyos dolgokat, most pedig ezeket szeretnéd törölni?


Nem lehet.

2021. febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak emaillel egyutt lehet törölni?
2021. febr. 16. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt szeretnéd, hogy nálad törölje, vagy hogy annál akinek elküldted?
2021. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaj. Ez fájt. Mi lenne ha utana néznél a temanak s nem kérdeznél hulyesegeket?
2021. febr. 16. 15:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez most olyan volt mintha azt kerdezned amikor porszivo porzsak cererolbl kerdezek hogy a szomszedom bezart lakasaban levo porszivoban akarok porzsakot cserelni vagy a sajatomban...
2021. febr. 16. 16:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de elég szánalmas vagy... Tudod az emberek kérdezni jönnek ide, és nagyon sokan nincsenek tisztában az alap dolgokkal sem, szerettem volna tisztázni, hogy pontosan mit szeretnél. De látom te mindenhez értesz, ezért nincs szükséged segítségre sem, ugye?


Esetleg próbálj meg értelmesen fogalmazni, és akkor nem kell visszakérdezni..


"Azt meg lehet oldani a gmaillalnhogy törölje minden elkuldott email csatolmanyat?" - Akárhányszor olvasom el, nem látom a mondat azon részét, ahol leírtál volna konkrétumot ezzel kapcsolatosan... Kinél törölje? Nálad, vagy akinek elküldted? Nem fixáltad, oké, hogy ha elküldöd nem lehet törölni, de honnan tudjam, hogy te Feri vagy az informatikus vagy Józsi aki két napja használ Gmail-t és csak nemrég tért be az internet világába? Szoktak itt lenni elég egyértelmű kérdések, de mivel emberünk új még az online térben, nem tudja a választ. Kezdjük el oltogatni, hogy nézz utána, minek kérdezel olyat amihez nem értesz?


A példád irreleváns, ha Facebook-on elküldesz egy üzenetet tudod törölni? Igen. És nehogy gyere nekem azzal, hogy de csak egy bizonyos ideig, mert akkor felkötöm magam...


Egyébként, ha te tudod, hogy maximum magadnál tudod törölni, akkor az első válaszomban ezt leírtam. Erre te visszakérdezel egy tök logikátlan kérdést... Nem, igazából lehet törölni csak vicceltem...


Szólj ha megtanultál illedelmesen segítséget kérni, addig is pedig nézz utána te a témának, mert ezek után meglepődnék, ha bárki is szívesen segítene neked...

2021. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem olyasmit kerdezek aminlehetettlen hanem olyasmit ami lehetseges. Ennyi.
2021. febr. 16. 17:58
 8/10 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣🤣
2021. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7

Leírtad a választ.

A kérdésed lényege tehát: lehetséges-e a lehetséges?

2021. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#10-re:

Ja, így más! Nos, csak a hozzám hasonló "nyuves"-eknek szoktam válaszolni. Sajnálom...

2021. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!