Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Teamviewer üres fehér ablak...

Teamviewer üres fehér ablak probléma?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan problémám a teamviewerrel, amire még hosszas kutakodás után sem találtam megoldást. Az otthoni gépről szeretnék itthonról felcsatlakozni a munkahelyi gépemre, és azt irányítani. A belépés simán ment, látszólag tök jól működik minden.

Elindítanám a levelezőprogramot, és egy üres fehér ablak jelenik meg, nem tölt be látszólag. Utána munkahelyen bemegyek, onnan laptopról irányítom teamviewerrel a munkahelyi gépet, akkor érdekesmód működik minden, nincs a fehér üres ablak, betölti.

Majd ezután hazajövök, próbálom itthonról is megnyitni a levelezőprogramot (Thunderbird) és megint nem történik semmi. Mivel a munkahelyi üzeneteim csak ezen tudom elolvasni, ezért kéne rá sürgősen valami megoldás, mivel a Covid miatt home officeba rendeltek el mindenkit. Mit lehetne csinálni, hogy ez működjön? Teljesen tanácstalan vagyok több óra guglizás után is...



2021. febr. 18. 09:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és megpróbáltam ugyanezt aeroadminnal is, szintén az volt a helyzet, hogy munkahelyen a közelben laptopról irányítással működött faszán, de otthon ugyanúgy az üres fehér háttér fogadott.
2021. febr. 18. 09:35
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az illetékest.

(azaz a cég rendszergazdáját)

2021. febr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!