Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan aktiváljam a windowst?

Hogyan aktiváljam a windowst?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy windows-t. Pár óra múlva megkaptam az Emagról rendelt kulcsot, de azt írja, hogy ez a windows már másik gépen aktiválva van. Mit csináljak?

2021. febr. 19. 19:31
 1/2 Fsms ***** válasza:
100%
Szólj az emag nak, hogy rossz kódot adtak.
2021. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%

"Ma vettem egy windows-t."


1. Te nem Windows-t vettél hanem egy valami megbízhatatlan helyről pár ezer forintért egy lopott/többször felhasznált esetleg mennyiségi licences fost ami egyáltalán nem lenne forgalmazható így ebben a formában.


2. Ezt valószínűleg buktad, bár lehet az EMAG lesz olyan jó, hogy visszautalja a pénzed, ha jelzed feléjük.


3. Az EMAG nem árul ilyesmit. Ezt általában olyan noname cégek teszik amik igazából maximum pár évig léteznek és nyilvánvalóan nem véletlenül. Az egy dolog, hogy az EMAG oldalán vásároltad meg, de az eladó nem az EMAG volt, hanem egy noname kamu cég aminek a termékei be vannak listázva az EMAG oldalán.

2021. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!