Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » !!Vodafoneosok!! Nektek...

Kerdesekkel teli kérdése:

!!Vodafoneosok!! Nektek mukodik a MyVodafone aplikacio?

Figyelt kérdés

3eve vagyok a szolgaltatonal eddig nem volt semmilyen problemam veluk, most viszont 2.napja nem enged bejelentkezni a mymenumbe probaltam bongeszon is bejelentkezni, de onnan is kidobott

az appon belul ezt irta ki:"A megadott telefonszammal nem sikerult bejelentkezni, kerjuk ellenorizd adataid, majd probald ujra"

Bongeszon pedig ezt:"A fiokod zarolva van, nezz vissza kesobb"


Nem ertem mi lehet a problema, nincs elmaradasom/tartozasom a szolgaltato fele.



2021. febr. 22. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt pár napja. Frissült az alkalmazásuk, és valami félre mehetett. Kérj új jelszót, azzal beenged majd.
2021. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A honlapjukon sem működik a myvodafone, már hetek óta nem tudok belépni, számlákat megnézni.

Bejelentkezésnél nem ír hibaüzenetet, hanem nem csinál semmit!

Rohadjanak meg, ha még egy tetves ügyfél-felületet sem tudnak működőképesre megcsinálni!

Sehol egy arvuk email cím, ahol el lehetne érni őket.

2021. jún. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2021. nov. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!