Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Razer Kraken X mikrofonja...

Razer Kraken X mikrofonja recseg Discord hívás közben. Megoldás?

Figyelt kérdés
Alig 2 hónapja vettem egy ilyen fejhallgatót, és mostanában kapok visszajelzést a barátaimtól, hogy Discord hívás közben, ha állandóan be van kapcsolva a mikrofon, és sokáig nem beszélek, akkor egy idő után elkezd sisteregni/recsegni a mikrofonom, amit hallanak mások. De amint elkezdek beszélni, abbamarad. Valaki olyasmit mondott, hogy lehet a mikrofon egy idő után felhangosítja a külső zajt. Mit tegyek vele? Hogyan állítsam a beállításokat, hogy ne történjen ilyesmi? Elég drága volt ahhoz sajnos, hogy ilyen banális hibája legyen.
2021. febr. 23. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Razer, mit vársz? Használj külső mikrofont.
2021. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értek hozzá, kinézet alapján ez tetszett meg. Azért egy majd' 30 ezer ft-s fejhallgatótól nem várnék el ilyet. Akkor mindegy, annyira nem fontos, hogy külső mikrofont szerezzek be.
2021. febr. 23. 23:39
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

"kinézet alapján ez tetszett meg."


Mert egy fejhallgatónál a hangzás másodlagos, értem én.

2021. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálunk például a vírus alatt nem tesznek ki a boltokba próbára fejhallgatót, úgy hogy igen, kinézet alapján vettem, és gondoltam az árért cserébe nem lesz ilyesmi gond. A kötekedés helyett például hasznosabb lett volna, ha ajánlasz valami bevált márkát. Ha csak bosszantani szeretnél másokat, akkor tovább is lehet görgetni. :)
2021. febr. 24. 01:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Uh, gondolom néztél teszteket, és mindenhol dicséreték. Ugyanebben a helyzetben voltam mint te. Hetekig néztem hogy ebben az árban mit kéne vennem, és kivétel nélkül a kraken x jött ki az egyik legjobb választásnak. Nem találtam tesztet ahol őszinték lettek volna.. Vagyis ez utólag igazolódott be. Elmentem majd megvettem. A hangzás hol jó volt, hol dobozos. A zene rendben volt, de csak a front paneli jack dugóval. Az alaplapin rosszabb volt a minőség, nem is értem hogy, fordítva még oké, de így.. A másik meg, recseg az egész, mint valami olcsó fos. Ami szintén kukába tette nálam, az a mikrofon. Nagyon halk voltam, amikor pedig felvettem az érzékenységet, nagyon durván sistergett, a hangom el is nyomta. Egyedül telefonon volt tiszta a mic, laptopon és pc-n ugyanaz a gond..

Próbáltam egy külső usb hangkártyát, úgy meg már túl hangos lett a fejhallgató és rosszabb lett a hangminőség, a mikrofon viszont kristálytiszta lett, de pittogott a felvett hang visszajátszáskor..


Nem bajlódtam vele, vissza vittem és visszakértem a pénzem, és azóta ahol látom a kraken szót, írom is a valóságot, mert a magy influenszerek mind levannak fizetve hogy csak jókat mondjanak..

Szerintem te is vidd vissza. Esetleg próbálj meg egy külső usb hangkártyát még, pár ezer forint. De jóhogy nem már hatszáz átalakító van a fejhallgatón.

Vegyél egy usb-s fejest, azokkal kevesebb a gond. Visszaszoktam az 5 éve vásárolt sumvision nemesis akuma fejesemre, a mikrofon kristály, a hang zenére nagyon jó, a 7.1 nem a legjobb de oké, annyi hogy kevésbé kényelmes.. Viszont 6 ezer forint volt és JOBB mint a kraken X volt. Soha többet ryzen.

2021. febr. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Annyi lemaradt, hogy pl youtube-on néztem rainbow 6 siege gameplay-t, a drop, lépkedés, minden tökéletesen hallatszódott, imádtam. Amikor viszont elindítottam a játékot, dobozos hang volt, nem is értem hogy.. 5.1 és 7.1-ben is az volt. Fertelem.

Az egyedüli pozitívuma az volt, hogy könnyű és kényelmes.

Vidd vissza a boltba ha lehet.

2021. febr. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, mindenhol azt látja az ember, hogy dicsérik, és hiába nézel tesztvideókat, nem a valóságot mondják, illetve ameddig nincs a fejeden a fejhallgató, abszolút nem tapasztalatod meg, hogy milyen valójában a hangzása. No meg a mikrofonról alig beszélnek. Egy kis probléma volt nekem is a 7.1-es hangzással, túl van komplikálva, hogy még egy programot is le kell tölteni hozzá. Meg aztán még nem is jött be, mert amikor játszottam, és hallottam egy karakter hangját, és játék közben elforgattam az egeret, már rögtön elhallgatott. Sztereo beállításnál pedig jól hallok minden hangot, nem számít, hogy merre forgatom éppen az egerem. Elég érdekes szituáció.
2021. márc. 31. 20:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Próbáltad külső usb-s hangkártyával? Pár ezerért kapni, mindenképp próbáld meg.

Minden jack dugós fejest azzal érdemes használni.

2021. márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam még ilyenre, köszi az ajánlást, hàtha megoldja a problémám! ☺️
2021. ápr. 2. 18:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!