Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2003-as excel-ben hogyan...

2003-as excel-ben hogyan tudok adattáblát rögzíteni?

Figyelt kérdés
Nincs olyan opció a nézeteknél, hogy Panel rögzítése.

2021. febr. 24. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Miért pont 2003? 18 éves, réges-rég elavult kiadásról van szó.

[link]

2021. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Így már sikerült.

Mert az van meg. A modernek kinézetét nem szeretem. Egyenlőre még gyakorlok. Ha excel-es munkát fogok vállalni, akkor szinte biztos, hogy új verziót kell használjak. Majd akkor hozzá szokok.

Tudom, hogy funkciókban is többet nyújtanak az új verziók, de én még nem tartok ott, hogy funkcióiban már tovább lépjek.

2021. febr. 24. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Ablak / Ablaktábla rögzítése.


Egyébként meg az 5.0-s, 1993-as (28 éves!) Excel is már rendelkezett a mindennapi munkához szükséges funkciók 99%-ával. Azóta bevezettek ugyan egy-két kényelmi szolgáltatást, meg pár olyan függvényt, amit esetleg a felhasználók 0,1%-a valami nagyon speciális szakterületen kihasználhat, de amúgy csak a felhasználói felületet piszkálgatják.

Ja, meg természetesena fájlformátumokat változtatják kisebb-nagyobb mértékben, már csak azért is, hogy kénytelen legyen az ember időről időre az újabb verziót is megvenni, hiába tudna mindent megcsinálni akár a 2003-as, akár az 5.0-s verzióban.

2021. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!