Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elbírja a tabom a lucky patchert?

Elbírja a tabom a lucky patchert?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy tab a 2019 es tabom van olyan kérdésem lenne hogy el- e bírja a lucky patchert a tabom? Ha igen akkor milyen baja lehet a tabletnek?

2021. febr. 24. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elég necces engedélyeket kér. Én a helyedben elsőnek valami emulátorral tesztelném. Mondjuk vagy 10 éve még fent volt play áruházon. De azért fő az óvatosság. Legrosszabb dolog,hogy soft resetelned kell a tabot. Esetleg kevésbé kedvező dolog ha recovery módban kell resetelni. Viszont összességében a legrosszabb dolog -ha nincs rootolva az eszköz- az adatvesztés. Gyári állapotra visszaállítás miatt.
2021. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mi az az emulátor? Van avast vírusírtóm az nem jelezte ki hogy vírusos lenne.
2021. febr. 24. 22:14
 3/15 anonim ***** válasza:
A lucky patcher-nek van hivatalos oldala, az igényei pedig, nagyon alacsonyak, 100%, hogy elbírja. Nekem is megy, pedig az eszközöm, jóval régebbi, és gyengébb, mint a tied.
2021. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen én is a hivatalos oldalukról töltöttem le ott nagyjából mindent leírnak róla.
2021. febr. 24. 22:19
 5/15 anonim ***** válasza:
Okés, sok sikert a dologhoz, figyelj, csak egy tipp, ha van számítógéped, és feltelepíted a PrimeOS-t, akkor a lucky patcher eszméletlen sebességgel fog rajta működni. :)
2021. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oké köszi csak még két kérdést teszek fel. 1 az igaz hogy lehet vele olyat is hogy mondjuk letöltök egy játékot akkor vannak benne fizetős dolgok és azokat fel lehet oldani a lucky patcherrel? Ha igen akkor hogyan? Mert az alkalmazás angol és nemigazan értek angolul,
2021. febr. 24. 22:45
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, lesz benne olyan, hogy In-app purchases, na figyelj kérdező, elküldöm neked a linket, ami a tutorial videókat tartalmazza, onnan mindent megtalálsz. [link]
2021. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát öő némelyiket nem tudom megnyitni csak párat. Nem tudom ez miért van azt írja ez a videó korhatáros és csak yutubeon lehet megtekinteni.
2021. febr. 24. 22:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Hmm, nos figyelj, [link] ezt nyisd meg, itt illeszd be a youtube-os linket, és letölthető lesz, akár online nézhető, hang is ott lesz mellette, de külön, viszont, ez angol videó, és ahogy mondtad, angolul nemigazán értesz. Így hát, akár van hang akár nincs, a programon belül levő funkciók, egyértelműek lesznek.
2021. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most jó lett a videókat mostanra megnyitja köszi mégegyszer(:
2021. febr. 24. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!