Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lefagy a teams, ha böngésző...

Lefagy a teams, ha böngésző is meg van nyitva a gépen. Miért?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy napban érzékeltem ezt a problémát. Ha meg van nyitva egyszerre a Teams és egy böngésző (Chrome-ot és Mozillát is próbáltam), akkor a Teams lefagy, újraindul, kiírja, hogy hiba történt és visszaállt, de utána újra lefagy és újraindul. A böngészőnél meg az aktuálisan megnyílt oldalon kapok egy hibaüzenetet. Mitől lehet ez? Eddig semmi gond nem volt vele és nem hiszem, hogy valami vírus lenne.

A válaszokat előre köszi



2021. febr. 25. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
RAM lesz szerintem.
2021. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első jól mondja, megtelik a RAM. Én sem tudok videokonferencia közben böngészőt használni, ugyan ezért.
2021. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azóta néha működik párhuzamosan, néha nem. Remélem, ha online vizsga közben hívásban kell lenni, nem akad ki a rendszer
2021. márc. 5. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!