Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Discordon értesítéseket kapok...

Discordon értesítéseket kapok egy olyan szerverről, amiben nem is vagyok benne. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Abba a csoportba régebben már próbáltam többször is belépni, de nem mutatja ki sehol, hogy benne vagyok. De már kb. egy hónapja próbáltam belépni, és csak tegnap óta kapok értesítéseket onnan, pedig ott mindig is pörgött a chat, tutira nem csak tegnap óta írnak oda.
2021. febr. 25. 18:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Még mindig aktuális a kérdés, sajnos.
2021. aug. 13. 17:47
 2/6 A kérdező kommentje:
Kapom az értesítést, de nem jelzi ki a discordon belül az app a csoportoknál, hogy benne lennék.
2021. aug. 13. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs lehetőséged számítógépen megpróbálni belépni az adott szerverre?
2021. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom, nem vigasztal, de nem vagy egyedül a problémával, viszont ők [link] sem találtak rá megoldást :(
2021. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Na, legalább nem vagyok ezzel egyedül. Köszi a linket!

#3 Régebben már próbáltam, de a biztonság kedvéért most is megpróbáltam, de nem csinál semmit sem. Ugyanúgy, mint amikor telefonon megnyitom az értesítést, akkor is csak a legutóbb megnyitott chatet nyitja meg (mint a linkelt reddites posztban is írják).

2021. aug. 14. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasgattam a discord support fórumán [link] ezer sebből vérzik a mobil appjuk (is).
2021. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!