Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel lehet ilyen animáciot...

Mivel lehet ilyen animáciot csinálni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=91OmO2YMiDM

a csatáknál lévö zászlok és tébornokok fejénél lévö részt szeretném leanimálni de nem tudom mlyen program kell hozzá.



2021. febr. 25. 18:06
 1/4 tabaki ***** válasza:

Ha az animálás csak a videóban látható ide-oda mozgatásokat jelenti, valószínűleg bármelyik videószerkesztő tudja. Egy másik kérdező problémái kapcsán viszonylag sokat babráltam az OpenShottal, ennek alapján állíthatom, hogy az például alkalmas rá. Nem igazán komoly program, de legalább egyszerű.

[link]

2021. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

Khm... Azt a részét elfelejtettem, hogy maguknak a mozgatandó dolgoknak a megrajzolásához/kivágásához egy képszerkesztőre is szükséged lesz, ilyen például a Gimp:

[link]

Az körbevágott figurákat átlátszó hátterű PNG-képekbe mentsd, ezeket tudod majd használni az OpenShotban.

2021. febr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:

Ó, a bánatba! Az előbb csak beletekergettem a videóba, de most látom, hogy sok helyen hullámzanak is a zászlók, ehhez már 3D-szoftver dukál. Nem, mintha nem volna az is...

[link]

...de azért ennek a kezelése már keményebb dió. Cserébe viszont nem kell külön videószerkesztő, mert nemcsak bele van építve, de minden szempontból jobb is az imént javasoltnál.

2021. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a mindenre kitérő válaszodat(itokat).

Végre sikerült megcsinálnom.

2021. márc. 1. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!