Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért zárodnakbe maguktól?

Miért zárodnakbe maguktól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Segitsegére lenne szükségem!


Napokban jelentkezett nálam egy hiba, még pedig az, hogy meg nyittok egy alkamazást és 3-4.másodperc és bezárodik magától. Mitől lehet ez?


Szó szerint 3x raktam újra a Windows 10-et mert az egyik hiba a rendszer telepítése után 3 hónappal jelentkezett, 4 napja újra telepítettem megint és akkor 3 napig bírta. újra előjött tegnap délután nap folyamán ismét jelentkezett, ma haza jöttem munkahelyről bekapcsoltam a gépet és azzal a hibával fogadott újra. Azt tapasztaltam, hogy meg nyittok pl egy jegyzettömböt meg is nyillik és 3-4 másodpercmulva bezá... feladatkezelőben jobban utánna néztem és azt tapasztaltam, hogy "Windows hibajelentés" és "Windows Problem Reporting" fel ugranak mint futás és utánna azok is eltünnek mint amikor az alkamazás bezárodik...


Windows 10 telepítőt frissen szedtem le a microsoft hivatalos oldaláról és eredi példány.


Előre is köszönöm aki tud ebben segiteni.



2021. febr. 25. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha újratelepítések után is folytatódó probléma, akkor vagy egy program okozza amit minden újratelepítés után felraktál, vagy hardveres probléma. Én inkább az utóbbira gyanakszom, RAM-ra tippelnék elsőkörben, de a HDD/SSD sincs kizárva. Azt ajánlanám hogy próbáld meg csökkentett módban elindítani, hátha az segít. Én látatlanba azt mondom hogy ez 90% eséllyel memóriahiba.
2021. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!