Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Netbookon milyen játékok futnak?

Netbookon milyen játékok futnak?

Figyelt kérdés
Most fogok kapni egy t-mobilos mobilnettel egy lenovo s10-2 3g-s nebookot s szeretné tuni hogy azért ha játszanékvele mit tud futatni. Tudom hgy alapvetöen netezésre valo arra is fogom 90%ban csak ha lesz unalmas percem ak zenehallagatás filmnézés és játszani szeretnék rajta.
2010. aug. 17. 20:09
1 2
 1/15 Tüzifa válasza:
89%
Pasziánsz!
2010. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
(FUBAR) -ird be skypera és megtudod mi ez...
2010. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Netbook nem játékra való, régibb kiadások (kisebb rendszer- és erőforrás igényűek) elmennek rajta, a filmnézés nem vmi nagy élmény azon a kis képernyőn, de örülj, hogy a filmeket lejátsza majd túlmelegedés nélkül, mivel a hűtési megoldások nem a legjobbak, a billentyűzet is kényelmetlen... Zenehallgatásra meg netezésre alkalmas, és egyetlen előnye a mobilitás. De te tudod.
2010. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
még hogy nem játékra való.... végy egy jó laptopot 2gigás grafkártyával, 8giga ram-mal stb... mint Pl.:nekem van és máris játszhatsz akármit... :P
2010. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Előző: mindenki leszarja, hogy milyen laptopra van pénzed, itt egyébként is netbook-ról van szó.


Netbookon tényleg csak a nagyon régi játékok futnak. Szerintem azokból is stratégiai játékokkal próbálkozz.

2010. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
csak azért kérde mert szotam látni videkta hogy netbookon gta saval meg régebi nsf-kel átszanak szerintetek valodi vdik vagy azok valam speckos gépek?
2010. aug. 17. 21:38
 7/15 anonim ***** válasza:
Sokféle netbook van sokféle belsővel. Ezen a Lenovon a San Andreas tuti nem, de az NFS-ekből is csak az első pár rész menne.
2010. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nekem volt anno egy amd aztali pc-m kb 1,5ghz proci 756mb ram és egy gforce mx44064mbos vga-am s azon sok miden futot ami azon ment ezen is éne nem? vagy enyire gyenge a vieo kártyája?
2010. aug. 17. 22:26
 9/15 anonim ***** válasza:
Azokat megpróbálhatod, futniuk kellene. Papíron az intel vga még gyorsabb is, de csak papíron. Elég béna driverek vannak az intel vga-khoz. Van játék ami intel vga-n el sem hajlandó indulni, akkor sem ha elég erős hozzá, illetve van amihez elég erős lenne, el is indul, mégis egy diavetítéshez hasonló lenne az élmény.
2010. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
értem és köszi a kommentet. most találtam az este egy honlpot ahol felsorolták hogy egy normál netbook miket tudfutatni. egész sok jot csak lekell mondanio a mai játékok grafikai élményéröl. Meg sztm aki netbookon játszik az a játék élményért játszik és nem a grafikai tudás véget.
2010. aug. 18. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!