Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Iso kiterjesztésű filmet...

Iso kiterjesztésű filmet hogyan tdom átkonvertálni mkv-ba?

Figyelt kérdés
Töltöttem le .iso filmet. Olvastam, hogy a VLC simán lejátsza, de én tv-n akarom megnézni, az meg nem tudja, szóval át kell konvertálni.

2021. febr. 26. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
az iso az egy disk image. Lényegében egy másolata a DVD-nek és megfelelő programmal tudod is DVD-ként kezelni. Innentől viszont pontosan úgy kell eljárni mintha a DVD lemezről szeretnél mkv-t csinálni ami viszont elég összetett folyamat. Szóval ha nem akarsz sok-sok órát ezzel szórakozni az internetet bújva akkor szerintem most szállj ki :)
2021. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csomagold ki az isoban lévő vob fájlokat, azt le tudod játszani a tévével. Annyi, hogy a DVD menü nem fog működni. Látni fogod, de navigálni nem tudsz benne. Neked kell kikeresni a filmet tartalmazó vob fájlokat és elindítani az elsőt. Ha megvan, kapcsold be a folyamatos lejátszást, így megszakítás nélkül végig tudod nézni a filmet. Ennek hiányában ha vége az első vobnak, megszakad a film és neked kell kézzel elindítani a következőt.
2021. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell átkonvertálni, olyat kell beszerezni, amit biztosan lejátszik a tévé, sok bosszúságtól mented meg magad.
2021. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod töltsd le olyan formátumban, ami szükséges.

Ha nincs..., kicsomagolod az ISO-t és HandBrake programmal csinálhatsz mkv-t (is) a VIDEO_TS-ből. HandBrake a legegyszerűbb talán erre, kicsit komolyabb a MEGUI, ami csak az első használatig tűnik nehéznek.

2021. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!