Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Dell Dock-ot csak dell...

A Dell Dock-ot csak dell szgépre lehet telepíteni, van valamilyen program amivel valahogy föl lehetne telepíteni acer-re?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Van ezer más fajta dock, miért pont a dell kell neked? Ott a rocketdock, vagy objectdock, hátteret, elválasztókat, dockleteket mindre felteheted, ugyanígy az ikonkészleted is (objectdock az, ami tud rendesen, pro verziója is fellelhető ingyenesen a neten)
2010. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

windowsra ott a winstep nexus, eddig ez a legjobb, amit találtam, ingyenes, és macerásabb az ultimate frissítéseinek kicselezése, mint az Objectdocknál.

A Dell dock rendszerkövetelménye:

Minimum System Requirements

Windows® XP®, Windows® Vista®, or Windows® 7

256MB RAM

20MB free drive space

Recommended System Requirements

Windows® XP®, Windows® Vista®, or Windows® 7

512MB RAM

20MB free drive space

Dell gépet sehol nem ír, szal szerintem simán fel lehet tenni (megpróbálni meg lehet, legfeljebb nem jön be, de szerintem nem lesz gond vele)

2010. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen...vannak szebbek. [link]
2010. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!