Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 filmnézés közben kikapcso...

Pityupocse kérdése:

Win7 filmnézés közben kikapcsol a monitor kb 20 perc után, WTF?

Figyelt kérdés

Tudok esetleg rá megoldást? Eredeti beállitáson volt minden nem piszkltam el mégis kikapcsol, a film pedig megy tovább.


Am ti engedélyezitek, hogz frissitsen ?


2010. aug. 17. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Win7-et nem ismerem annyira, de gondolom ott is van vezérlőpult és azon belül egy energiagazdálkodási lehetőségek ikon. Ott állítsd be, hogy mi mikor vagy mikor ne kapcsoljon ki.
2010. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Állítsd át a beállításokban, hogy a monitor ne kapcsoljon ki - mivel egyes gépekben eredetileg belüvik, h x perc inaktivitás (filmnézés annak számít, mivel gondolom, közben nem nyúlsz a géphez) után kapcsoljon ki.

Nem hiszem el, hogy ez nem jutott eszedbe. Jobb gomb, asztali beállítésok vagy vmi ilyesmi, ahol a képernyővédőt kell beállítani, elvileg ott kell olyannak lenni, hogy energiaellátás, és ott tudod beállítani.

Milyen frissítés? windows? Ha eredeti, akkor engedélyezni KELL, ha nem, akkor... nemtom, tört win 7-t lehet-e frissíteni, XP-nél rögtön rászáll a mocrofos szoftverhamisítás logója.

2010. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az égvilágon mindent letiltottam, és mégis kikapcsol. Ha nem nzúlok hozzá akkor normálisan 3 perc után, de ha filmezek akkor 20 p után mindenképp.
2010. aug. 17. 23:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Energiaellátás beállításán kívül más nem jut eszembe. Elvileg azonnal el kell fogadnia, de próbálkozz újraindítással, hátha csak az után hajlandó. Vagy próbálkozz guglival, hátha kidob hasonló problémát (nemtom, nem-e a gép, de semmi nem jut eszembe, ami így menne gallyra...)
2010. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tuti az energiagazdálkodást kell letiltani, nekem is ez volt a problémám.
2010. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Létrehoztam saját profilt az energiaellátásnál, letiltotam mindenféle opciót, ami csak erre utalna... és mégis kikapcsol, és pont 20 perc után
2010. aug. 19. 16:35
 7/11 anonim ***** válasza:

basszus, azt hittem csak nalam baszakszik igy a win7

nekem inkabb 10 percenkent kapcsol ki es fogalmam sincs mit tehetnek

talan a biosban lehetne beallitani, de azt meg nem ertem...

2010. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem a Windows,akkor valami más program kapcsolja ki.Nekem az Asus laptopomhoz van egy Power Gear nevű program,amivel főleg a processzor teljesítménye szabályozható,de a képernyő lekapcsolása is beállítható rajta.
2010. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is azt hiszem, hogy az asus alaplaphoz telepitett driver hibája, volt valami 20 perces limit, most kiszedtem, remélem múködni fog :D
2010. aug. 19. 19:41
 10/11 A kérdező kommentje:
Asus alaplapnak, eggyik takarákoskodásra intő drivere volt a ludas! Hasonló hibával rendelkezők próbáljék megtalálni a programot és állitsák át a limitet
2010. aug. 24. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!