Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha törölték az instagram...

Ha törölték az instagram fiókomat,(valószinüséggel feltörték,és amiatt),pár napig még rákerestek a nevemre,és kiadta a profilomat,viszont se követő,sem poszt nem látszott. Most már nem is adja ki a profilomat.Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mennyi esély van rá,hogy vissza tudom szerezni?Vagy már semmi esély nincs rá?
2021. márc. 1. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen furcsa, pont most törölték egyik ismerősöm profilját akivel éppen beszéltem, aztán eltűnt. Nos, mit ír ki a profil? Igen szerintem vissza lehet hozni.
2021. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vagyis,már teljesen letörölték,a facebookommal össze volt kötve,és azzal ha beakarok jelentkezni,akkor kiadja hogy hozzak létre egy instagram profilt,de reménykedek hátha kiderül hogy tévedés volt.

Ezt irták amikor még rá lehetett keresni:

A fiókod levan tiltva.A következő lépéseket 30 napon belül végrehajtva ismételt ellenőrzést kérhetsz.(de már nem mutatja a profilom)

És az kimaradt,nem tettem ki semmilyen sértő képet,s nemis küldtem semmi olyan képet/videót üzenetben.

2021. márc. 1. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Telefonszámot adtál meg, kérdező?
2021. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,adtam meg!
2021. márc. 1. 23:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor tedd azt, hogy arra kérsz visszaállító kódot. Ugyanott található meg, ahol az email-es visszaállítás kérhető.
2021. márc. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!