Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tölt be elsőre a...

Miért nem tölt be elsőre a windows?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, ha bekapcsolom a gépet, eljut odáig, hogy feljön a windows logója, viszont alatta nem mutatja, hogy tölt be, és általában nem is szokott. Ezután következik az, hogy vagy a tápnak a kapcsolójával, vagy a gépház bekapcsológombjával kikapcsolom a gépet majd be. Általában a normál bekapcsoló gombbal szoktam, mert a tápot nem akarom tönkreb@szni a folyamatos le-fel kapcsolgatással. A lényeg az, hogy második indításnál már tölt rendesen nincsen baj betölt normálisan. Hozzáteszem volt olyan, hogy csak úgy kinyomtam a gépházon, és miután következőnek bekapcsoltam elsőre betöltött/betölt, viszont ha úgy kapcsolom ki, hogy tálca, menü, leállítás, és szépen leáll magától, akkor szokott előjönni, a következő indításnál, hogy le kell kapcsolni, és másodjára indul el. Kb. 4 hónapja áll fent ez a problematika azóta már újra lett rakva pendriveról vagy 4-5x a windows volt videókártya csere is de még mindig csinálja, és ha egyfolytában ki be kapcsolgatom a gépházon, nemtudom mennyit fog még így bírni. Talán a hddre tippelnék, hogy valami nem okés de ehhez a részéhez nem értek profi módon ezért szeretném ha valaki tudna segíteni ezzel kapcsolatban.

2021. márc. 6. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Leállítani normálisan áll le?
2021. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. márc. 7. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!