Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen külső programmal...

Milyen külső programmal tudnék windows vista témákat alkalmazni anélkül, hogy a system32-be belepiszkálnék?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad milyen oprendszert használsz, feltételezem XP-t.


XPn nem lehet "Vista-s" témákat használni anélkül hogy módosítod a rendszerfájlokat. Bár vannak erre programok, viszont ha felraksz egy "Visztásító" programot, akkor a kinézet nem lesz az igazi és emellett több CPU-t fog zabálni mint maga a Windows 7, ami alapból jól néz ki, és tudja a Vistás kinézetet.


Bár én nem ajánlom hogy használd, ez a te döntésed, itt a program ami kel neked:

[link]

2010. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vista home basic-em van.
2010. aug. 18. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Áá, így már más... meg tudod mutatni hogy milyen témát akarsz használni pontosan? valószínűleg tudok segíteni
2010. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyeneket szeretnék. Remélem tudsz segíteni! Köszi!

2010. aug. 20. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Találtam egy megoldást neked, de ez csak akkor működik, ha a letöltött téma tartalmaz egy .theme fájlt.


Fel kell tenned a UXTheme Patch -et ami lecserél egy DLLt a system32ben, de ez semmi változást nem fog okozni, csak azt hogy a windows engedni fogja a nem hivatalos témák használatát. Itt egy link hozzá: [link]


Ha ez már megvan akkor csak letöltesz egy Vistára írt témát ( pl: [link] ), kicsomagolod, rákattintasz duplán a .theme fájlra és menni fog.

2010. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem működik. Annyi változás történik, hogy a háttérkép eltűnik és sima fekete lesz, de a téma az alap marad.
2010. aug. 22. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!