Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet excel-ben csakis a...

Hogy lehet excel-ben csakis a cellában szereplő tartalomra hivatkozni és nem az általa tárolt tartalomra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A lényeg: beállítottam, hogy pont legyen a tizedes elválasztó karakter. Az adott oszlopot fel is töltöttem adatokkal (tizedesponttal elválasztva jelent meg). Viszont amikor egy másik oszlopban hivatkoztam ezekre az értékekre mégis vesszővel volt elválasztva a tizedes- és egész rész. Miért? Gondolom az excel adattárolása miatt. Hogy lehet megoldani, hogy a cella tartalmát pontosan kinyerjem (sztringként) csakis azt amit abban látok és nem azt ahogyan letárolja.

2021. márc. 7. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
2021. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, a megjegyzésem lemaradt:


Ez nem pont az, amit kértél, lehet, hogy van olyan is, de hacsak nem kritikus, hogy "okos legyen", szerintem ez megteszi.


Az utolsó linket is elég megnézni.

2021. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1#2 vagyok, itt a bónusz, bár ez sem annyira "okos"/dinamikus:


[link]


[link]

2021. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!