Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom frissíteni a...

Miért nem tudom frissíteni a Google Chrome-ot?

Figyelt kérdés

A Google Chrome automatikus frissítésre van beállítva (állítólag). De december óta folyamatosan ezt írja ki: "Nem sikerült a Chrome frissítése". Többször is próbáltam frissíteni, még manuálisan is! Úgy, hogy letöltöm és újra telepítem, de akkor meg csak töltött és csak töltött... Váratott... a végtelenségig. Azt a szöveget írta órákon keresztül, hogy "Rajthoz...". Valaki tud megoldást?

(Ja és nem merem letörölni a régit, mert akkor félek, hogy az újat nem rakja rá és nem lesz Chrome-om)



2021. márc. 8. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Használj helyett LibreWolf-ot, az nem is lopja az adataidat. Két legyet egy csapásra :)
2021. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

#1: Oké, ez tényleg jó, de rohadtul nem ez volt a kérdés.


Amúgy meg az a baj, hogy a fene tudja, hogy mi, és hol okozhatja a hibát. Rendszergazda jogokkal akarod frissíteni?

2021. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Beállítások (3pötty)/Súgó/Chrome névjegye, ott próbáltad? Ott is frissít.
2021. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván nem, de mit csináljak, ha újratelepíteni se akarja? Valahol el van törve, vagy a programot, vagy lehet az oprendszert kéne újratelepíteni. Ehelyett itt van az alternatíva, ami 5 perc alatt működik.
2021. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

[link]


Innen szedd le az offline telepítőt.

2021. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

LibreWolf stabil változat csak linuxra van.


Kérdező:

1) Töröld le a Chrome-ot vezérlőpultban (Nyugi, visszafogod tudni telepíteni!)

2) Tölsd az offline telepítőt Edge-el ( [link] -> Nyugi, a letöltés gomb a hivatalos google oldalra linkel.

3) Indítsd el a telepítőt > Futtatás rendszergazdaként


És ennyi. Működni fog.

2021. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Windowsom van, a három ponton keresztül ott nem frissít és ahogy megnéztem, windows frissítést se akart találni
2021. márc. 8. 20:59
 8/17 A kérdező kommentje:

Nos, csináltam olyat az imént, hogy letöröltem a régi Chrome-ot és úgy gondoltam, úgy telepítem újra. Na, most írja a baját:


"Ajjaj! A telepítés nem sikerült. Hibakód: 0xa0430721"

2021. márc. 22. 21:38
 9/17 A kérdező kommentje:

Na szóval, amit tanácsoltak a neten, csökkentett módban indítottam el a telepítést ('Safe Mode').

De akkor ugyanazt csinálja, mint az előbb...

Jól éreztem, hogy félni kell, nem lesz többé Chrome-om.

További válaszokat még szívesen várok, lehet az hasznos tipp, vagy csak jelezve az együttérzést.

2021. márc. 23. 10:53
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ott a rendszerrel lesz probléma. Telepítd újra a windowst.
2021. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!