Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rendeltem egy acer nitro 5...

I.B.T. kérdése:

Rendeltem egy acer nitro 5 laptopot?

Figyelt kérdés
A csomagban amiben érkezett volt egy resource CD. Viszont a laptopon nincs cd/DVD oldasó. Miért küldték vele a cdt ha nem tudom a laptop a beletenni?

2021. márc. 9. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert a csomag része, ami a tartalomra tekintet nélkül jár. Nem fogják neked tételesen megnézni, hogy van-e olvasó az eszközben, mert minden eszközhöz jár. Bővítőhely esetén amúgy sincs kizárva, hogy utólag ne szerelhetnél be egy ODD-t, akkor viszont az lenne a felháborodás tárgya, hogy még egy nyamvadt gyári lemezt sem mellékeltek - amire amúgy akkor sem lenne szükséged, ha van benne gyárilag olvasó, mikor minden driver fent van a neten.
2021. márc. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van usb cd/dvd olvasó.


De tényleg fenn van minden hozzá a neten. Nekem se volt dvd olvasó a laptopban, de nem kezdtem el háborogni, hogy küldtek. Másik eszközön ránéztem mik vannak rajta. Utána meg leszedtem netről az oldalukról.

2021. márc. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Szemetelnek, fogadd el.

Arra a CD-re akkor se lenne szükséged, ha lenne benne olvasó, mert általában elavult driverek vannak rajta. Driverekre meg amúgy sincs igazán szükséged, mert a Windows már mindent felismer és automatikusan telepít.

2021. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!