Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez mi a sz@r? Mért kapok...

Ez mi a sz@r? Mért kapok kékhalált telepítéskor?

Figyelt kérdés
2 órája próbálom felrakni az oprendszert, win7 64 bit 32 bit vagy xp 32 bit, de egyiket sem sikerült, mert kékhalált kaptam telepítás közben? mégis hogyan tudom fel rakni akármelyiket is?
2010. aug. 18. 16:02
 1/4 anonim válasza:

Akkor most miről írsz???

Félretéve a viccet: a kékhalál egy hibajelzés, annak a szövege tartalmazza a konkrét hibát / hibatípust. No, javallom, fogj papírt meg cerkát, oszt szépen írgyad le, hogy milyen hibára utal a kékhalálos képernyő, esetleg azt is, hogy melyik memóriacímre. Aztán fogod azt a gépet, amiről jelenleg is netezel, beírod neki a gugliba: "blue screen xy", ahol xy a hiba típusa, és jönnek a megoldások ("problem solved" alatt érdemes keresni).

Nekem is volt már jópár ilyen telepítéses kékhalálom, legutóbb pl. a BIOS-ban kellett átállítani a HDD-kezelést AHCI-ről IDE-compatible-re. Csak úgy példaképp. Ha nem boldogulsz, írd be ide, hogy mit ír ki.

Hajrá!

2010. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
közben megoldottam, ki kellet venni a videókráytát és az integrálttal kellet fel rakni, ugy nem jelzett hibát
2010. aug. 18. 17:34
 3/4 A kérdező kommentje:
nem nem oldottam meg, több mint 20 órája próbálom megcsinálni ezt a szart. win 7 et egyszerüen nem lehet felrakni, xp nél meg elősz9ör kékhalál, aztán 50 dll hiba és felrakja a rendszert. ezzel csak anyni a probléma, hogy roahttul instabil lesz, minden játék kilép, opera meg foylton ujra indul és álladnoan valami szar hibát észlel és leáll. a kék halál meg azzaj jön hogy csökkentet mód meg ilesztőprogram de bazz hogy a szarba rakjak fel másik illesztőt, amikor még az op rendszer sincs fent??
2010. aug. 19. 17:35
 4/4 A kérdező kommentje:
amúgy iylen ntfs.sys meg mouclas.sys meg iylen szarok maitt áll le az egész telepítés. róhatt mérges vagyok, mert nem rég lett új gépem és nem tudom rá rakni a rendszert, és már szeretnék végre játszani.
2010. aug. 19. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!