Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Találkozott már valaki ezzel...

TTLS kérdése:

Találkozott már valaki ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
1 éves laptopon (AMD Renoir CPU, 16GB 3200 RAM, intel 1TB SSD, eredeti Win10 Pro) random jelentkező probléma. A következő történik: 2 másodpercig minden szaggat, a hang, a kép és még az egérmutató is, utána minden rendben. Mindegy, hogy videót nézek, dolgozok, vagy játszok. A gyanúm szerint valamelyik program művelheti ezt. Próbáltam már, hogy szinte mindent kilőttem és akkor is előfordult. Néztem már közvetlenül a jelenség után a diagramokat és sem a CPU, sem a RAM, sem a LAN használatban nem volt kiugrás. Előfordult, hogy egy hét alatt egyszer, de volt már, hogy egy nap alatt két alkalommal is megtörtént. Nem melegszik túl sem a CPU, sem a GPU. A vírusirtóm már régóta ugyanaz, biztos nem ez okozza. Az SSD health-ja jó, a hibanaplója üres. A windows log sem jegyez semmit a problémával kapcsolatban.

2021. márc. 9. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
13%

a winfos10 mellé tudsz linuxot telepíteni? én megróbálnám azzal hogy akkor is jelentkezik-e a hiba

nemhasználtam még win10-et, de asszem lehet azt is csökkentett üzemmódban futtatni. ha akkor is előjön, akkor újratelepíteni a winfost, ha továbbra is megmarad akkó hardveres baja is lehet

2021. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ezt nem próbáltam még. A munkához használt programjaim nincsenek Linuxra, a kedvenc játékok sem. Filmet tudok Linuxon is nézni, de ez sajnos olyan kevés használati időt jelentene, hogy nem biztos, hogy akkor jelentkezne a hiba. Munkára használom a legtöbbet. A Windows újratelepítésére is gondoltam már, de utána a munkához használt programjaim előkészítése annyi időt vesz igénybe, hogy inkább halasztom.

Adtam azért egy pipát.

2021. márc. 9. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!