Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy telepítek operációs...

Hogy telepítek operációs rendszert egy új laptopra?

Figyelt kérdés

Lenovo v15, win 10-et szeretném rá telepíteni, de a youtubeon lévo videók mind 4-6 évesek és nem muködnek

Köszönöm a segítséget


2021. márc. 10. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Media Creation Tool segítségével.


[link]


Licenszt meg vagy veszel, vagy ott a kms

2021. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zzzoli ***** válasza:
81%
Először is készítesz egy bootolható adathordozót, majd vagy beállítod a gép biosában hogy arról bootoljon, vagy a bootmenüben a gép indításakor kiválasztod. A többi már adja magát.
2021. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A gép típusának ilyen szempontból nincs igazán jelentősége. Le kell töltened a Windows telepítőjét valahonnan, ki kell írni egy pendrive-ra, bedugni a gépbe és úgy indítani el a gépet. Ha jól csináltad, bootolásnál felismeri a pendrive-ot, és felajánlja, hogy telepíti róla az operációs rendszert. Itt láthatod az elvégzendő lépéseket részletesen:


[link]

"Telepítési adathordozó készítése az eszközzel a Windows 10 más PC-n való telepítéséhez"

2021. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondják a többiek, én csak két linket küldenék:

Telepítő USB készítése: https://www.youtube.com/watch?v=g_UhiHScaSI

A Windows telepítése: https://www.youtube.com/watch?v=Wu0c8wR5Ltk

A videók alatti leírást is érdemes átfutni.

2021. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2021. márc. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Internetrol raktam ra a win 10 t, most telepiti, de ker egy termek kulcsot, azt irja hogy hogyha most eloszor telepitek windowst a gepre, akkor ervenyes termekkulcsot kell beirni, nem lehet a nincs termekkulcsom opciot valasztani, es h azt a windows csomagolasanak belsejeben vagy a windows digitalis oedanyanak megvasalasat igazolo e-mailben talalom, de ezt letoltottem a microsoft oldalrol, nem kertek emailt, nem kaptam termekkulcsot

2021. márc. 11. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:

@6 "nem lehet a nincs termekkulcsom opciot valasztani"

Melyik verziót választottad? Home vagy Pro ?

2021. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Innen keresd ki az általad telepített verziót, és annak a kulcsát írd be:

[link]

Ezek úgynevezett default kulcsok, tehát nem fog velük beaktiválni a Windows, de a telepítést végig tudod majd csinálni.

2021. márc. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!