Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen, illetve mennyi pénzbün...

Milyen, illetve mennyi pénzbüntetés várható ha a számitogépen nem jogtiszták a progik? Pl: win.7, google, adobe. Stb. csak ami szükséges semmi plussz tehát letöltö oldal sem, semmi torrent?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Semmilyen pénzbüntetés ha otthon használod. Senki nemfog rájönni XD Nekem a Win7,InternetdownloadManage,Virtual DJ,Nero10,Office2010,Cod4,Cod2,ImTOO,Eset....MINDEN PROGRAM ILLEGÁLIS XD márvagy 6 éve csak illegálisan vannak meg a programok...újabb verziók...minden.... amióta az eszemet tudom.... és soha senkit nemkaptak el torrentezés miatt sem...
2010. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát itt az a baj h valaki "jo ismerös" felnyomott kijöttek és elvitték a gépet, hát ez van !! Pedig még torrent sincs rajta.
2010. aug. 18. 17:47
 3/13 A kérdező kommentje:
Jo egy laptopot vittek el a másikon van torrent azt nem vitték
2010. aug. 18. 17:48
 4/13 A kérdező kommentje:
Viszont cáfolom, egyik ismerösömtöl torrent miatt vitték el a gépét 1.5 év mulva kapta vissza, és 200 ez ft birságot rottak ki rá
2010. aug. 18. 17:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Az érdekes mert tudomásom szerint csak a terjesztésért lehet büntetést adni (bár ha jobban belegondolunk a torrentezés terjesztést is jelent... [ha seedelünk])
2010. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Maga a torrent nem illegális, sőt, használnák is sok helyen a webszerverek terheltségének csökkentése érdekében. Ha olyan tartalmat tölt le az ember ezáltal (vagy bárhogy, legyen az http vagy ftp protokoll), aminek nem ő a jogtulaja, akkor bizony kifizettethetik vele a jogdíjat. Én ezért használok szabadszoftvert eléggé régóta. És - kettőnk közt maradva - imádom, mert gyors, megbízható, és vírusmentes - legalábbis nagyon-nagyon kevés vírus létezik az Unix/Linux platformra.


Btw, a Google-t hogy érted?

2010. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 P.O.C. ***** válasza:

Jó egy s**gfej ismerősöd van. :D Kezdünk mi is németek lenni, állítólag ott nagy divat ez a "felnyomlak köccccssssög.." hozzáállás.

Amúgy nem kellett volna beengedned őket, még a Rendőrség sem jöhet be, ha nincs írásos parancsuk rá. Az alatt míg ezt beszerzik, simán ráengedhetsz egy adatromboló progit a gépre Linux live CD segítségével.


Amúgy én is csak egy pár játékot vettem meg eddig eredetibe, de csak is azért Online bármilyen szerveren tudjak velük játszani. Ha nekem minden filmet, zenét vagy szellemi terméket meg kéne vásárolni ami egy hónap alatt beszerzek és használok, akkor minimálbéres fizetésemből számításaim szerint kb. úgy háromszor halnék éhen, és legalább egyszer kilakoltatnának. :D XD Sajnos ez a magyar valóság, és nem hogy ez alól olyan sok kivétel lenne.

2010. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sajna be kellett engednm, mivel feljelntés volt , igy hoztak papirt, hogy a laptopot viszik. Sajna ez van. de ma mennem kell rendörségi értesitést kaptam a postára lehet meg van mennyi a bünti nem tudom.Ja és z a szép, van még két gép, remélem azt nem viszik, arrol nem tudnak.

A nodom sem és a win 7-em sem jogtiszta az tuti bünti, de van letöltve több dolog is ami ugye netröl elérhető, remélem ezt nem fogják nézni .

Majd beszámolok mi lett az ügyböl.

2010. aug. 24. 13:24
 9/13 anonim válasza:
Na volt vmi bünti?
2010. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A gép még nincs itthon, csak a nod32 után fognak büntetni, de, nem tudom mennyire, de eléggé megusztam, a többit ugy álitottam be h munkahelyi dologra kell, igy elfogadták, de a gép meg a büntit nem kaptam még meg.
2010. nov. 12. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!